Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tajemství proměny Mariky Procházkové z Ulice: Zhubla 30 kilogramů, nyní prozradila jak

Marika Procházková vytáhla staré věci ze štaníku.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
proměna

Mariku Procházkovou (48) diváci znají coby usměvavou ženu krev a mlíko. Lidem se vryla do paměti hlavně ztvárněním Miládky z Ulice, ale hrála i v dalších seriálech jako například Modrý kód nebo Obchoďák. Během covidové pandemie se herečka rozhodla s nadbytečnými kily zatočit a zhubla o neuvěřitelných třicet kilogramů. Jak prozradila magazínu Lifee.cz, podstatné pro ni bylo začít naslouchat svému tělu.

Letos se s proměnami hereček doslova roztrhl pytel. Mezi ty nejvýraznější rozhodně patří zeštíhlení Pavly Tomicové a Mariky Procházkové. Sympatická žena z Ulice a Modrého kódu využila pandemii k péči o své tělo. A podařilo se.

„Zhubla jsem skoro třicet kilo. Jak byla zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěla dolů,“ prozradila před časem webu Aha! Procházková.

Tajemství proměny

Všechny samozřejmě zajímalo, jaké je tajemství proměny doktorky Vali Slavíčkové z Modrého kódu, která je stále plná energie. Zaručený recept pro dámy sice nemá, ale přece jen něco prozradila. Vypadá to jednoduše: musíte se naučit naslouchat svému tělu.

"Po bílé mouce je mi těžko, bílý cukr mi zase dělá bolesti hlavy a příliš častá konzumace masa přináší únavu. Takže je mi lépe s moukou žitnou, sladím medem, agávovým sirupem nebo třtinovým cukrem a maso si dávám svátečněji. Nevěřila bych, ale je to tak – když se ztiším, tělo si řekne," řekla během rozhovoru pro magazín Lifee.

Hubnutí jde ruku v ruce s obměnou šatníku, což potvrzuje i Procházková. "Vrátila jsem se k oblečení, které delší čas viselo ve skříni a já byla jen líná poslat ho dál. A dobře jsem udělala. Teda – že jsem to neudělala… Teď se parádně hodí," dodává.

Zhubla i Tomicová

Další dechberoucí proměnou prošla herečka Pavla Tomicová (60). "Zhubla jsem 35 kilo. Mně se to vždy povede shodit, ale pak se to zase vrátí zpátky. Začala jsem hubnout už dřív, ale je to vidět až teď v létě. Někdy od září to šlo pozvolna a pak rychleji. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava," prozradila před časem Pavla Blesku.

Před pár dny se ukázala na premiéře filmu A pak přišla láska, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Tomicová vypadala famózně. Zdobil ji úsměv od ucha k uchu a dokonce na akci vzala i své děti. I přes veškerou snahu, aby šířila pozitivní energii, bylo ale vidět, že měla smutné a unavené oči. To jí však nebránilo v tom, aby působila bezstarostně.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy