Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tajemství Patricie Pagáčové: Prozradila, jak si udržuje postavu a v čem vyniká její manžel

+ Dalších 6 fotografií

Herečka Patricie Pagáčová (34) má doma luxus, který by jí mohla závidět kdejaká žena. V kuchyni se totiž moc nenadře, neboť v domácnosti zásadně vaří manžel Tibor Pagáč, kterého to baví a naplňuje. Aspoň má Patricie víc času na dceru Bibi a nemusí řešit, co bude další den kuchtit. V rozhovoru pro eXtra.cz dále řekla, na jaké jídlo si potrpí nejvíc a jak si udržuje skvělou figuru i po porodu. 

Patricie Pagáčová se vydala na akci, která se týkala cukrařiny a sladkého. Sama si však na sladkosti nepotrpí. V rozhovoru pro eXtra.cz řekla, co je její neřestí. Moc času v kuchyni také netráví, má totiž skvělého manžela, který vaření bere jako svého koníčka.

Patricie ujíždí na sýru

"Já mám sladké ráda, zvlášť když to připraví někdo jiný. Ráda peču, ale vítězí u mě asi slané. Miluju sýr, jakkoli rozteklý sýr, pizza, parmezán na těstovinách musí být... A co naopak nemám ráda, toho je strašně moc, protože jsem docela vybíravá," prohlásila Pagáčová.

Ačkoli v Česku stále platí stereotyp, že žena vládne kuchyni, u Pagáčových to neplatí. Patricii a dvouleté Bibianě vyvařuje hereččin manžel Tibor Pagáč. "Můj muž vaří úžasně, mnohem líp než já a baví ho to víc. Já ráda peču a jeho to právě baví v té kuchyni, takže to máme takhle rozvržený. Ale jako samozřejmě vařím taky, nemůžu ho tam nechat v té kuchyni furt," směje se Patricie, která po dvou letech od porodu vypadá skvěle.

Herečka měla dříve postavu krev a mlíko. To je dnes ale minulostí a Patricie má fantastickou figuru. A jak si ji udržuje, i když má za sebou porod a doma skvělého a hlavně nadšeného kuchaře? "To, co funguje jako jediný, je jíst střídmě a hýbat se. V ničem jiném to není," prozradila.

Šťastná maminka

Ačkoli má Patricie hodně práce, připravuje se totiž na roli v jednom prozatím tajném seriálu, na svou milovanou holčičku si čas vždycky najde. Není to tak dávno, co herečka přidala vtipnou fotku se svou dcerou Bibianou. Obě byly špinavé od písku, to jim ale rozhodně problém nedělalo. "Dítě zas*aný od čehokoliv = spokojený dítě. Písek bude v těch plavkách podle mě ještě příští léto," napsala k příspěvku na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy