Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tajemství postavy Daniely Peštové: Haberova žena prozradila, jak se udržuje fit, a promluvila o plastikách

+ Dalších 7 fotografií

Česká modelka Daniela Peštová opět ukázala, že snad zná recept na věčné mládí. Ačkoli loni na podzim oslavila 52. narozeniny, její věk by hádal trojnásobné matce jen málokdo. Na módní akci RETHINK YOUR STYLE BY SYOSS & PERWOLL dorazila po boku svého nejstaršího syna Yannicka. Naší redakci poskytla rozhovor, ve kterém promluvila například o plastikách a o tom, jak se udržuje v kondici. 

Supermodelka Daniela Peštová (52) se objevila společně se svým fešným synem na fashion show v DOXu. Opět se potvrdilo, že ne nadarmo je často označována za jednu z nejkrásnějších žen Česka. Vypadá skvěle. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o plastikách a o tom, jak se udržuje v kondici.

Zpěvák Pavol Habera (61) má vedle sebe skutečně krásnou ženu. Daniela je velice aktivní na svém Instagramu, kam pravidelně přidává fotky, pod kterými se vrší komentáře plné chvály. “Byla jste a stále jste krásná, to bude i tím, že se z toho stárnutí nehroutíte a hrajete s tím, co máte – a že máte s čím hrát,” zní jeden z komentářů.

Ve stáří přijde plastika vhod

Mnoho českých modelek vylepšuje svůj vzhled všelijakými plastikami. Peštová je však zastánkyně přirozenosti. ádnou plastiku nemám, mít nechci a doufám, že mít nebudu, ale uvidíme, co bude za 5 let. Já nejsem zastánce toho, že když je někdo mladý a krásný, tak aby tohle využíval," vysvětluje. Vrátka si ale nechává otevřená, takže kdo ví, co přinese budoucnost. "Když pak někdo dojde do věku, tak taková nějaká výpomoc přijde vhod," uznala.

Sama se snaží udržovat v kondici pravidelným cvičením, neláme si hlavu z každé vrásky a navíc je abstinentka. "Určitě pomáhá starat se o sebe, dnes to není nic hanlivého, když žena řekne, že se o sebe stará. Snažím se jít tou přírodní cestou. Neřeším všechno, neřeším každou vrásku. Starat se o sebe, kvalitní kosmetika, spánek, dostatek pohybu, všechno se vším," popsala Peštová. Zároveň zdůrazňuje, že je důležité myslet na svůj vnitřní klid a pohodu.

V souvislosti s blížícím se létem jsme se zeptali na její plány. První polovina se bude odehrávat v pracovním duchu a Daniela doufá, že ve druhé polovině zbude čas i na dovolenou. Konkrétní plány zatím ale nemá. Promluvila pouze o nadcházejících pracovních cestách. "Pracovně mě čeká cesta do Kanady, možná cesta do Polska, mám nějakou akci v Itálii," řekla Daniela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy