Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tajemství porodu Jasminy Alagič odhaleno: Rytmusův syn přišel na svět císařem

+ Dalších 21 fotografií
Detaily porodu
Jasmina Alagič (30) rodila v luxusní soukromé porodnici, které s Rytmusem (42) zaplatili pořádný balík. Na povrch se pomalu dostávají podrobnosti o tom, jak jejich první syn Sanel přišel na svět. Mluví se o tom, že krásná slovenská moderátorka musela rodit císařským řezem.

Rytmus (42) by nejradši všechny detaily porodu své milované Jasminy Alagič (30) udržel pod pokličkou. Jenomže se to příliš nedaří. Už unikla částka, kterou luxusní klinice zaplatili za špičkovou péči, a teď se řeší i způsob, jakým malý Sanel přišel na svět.

Jasmina totiž měla rodit císařským řezem, mluví o tom fanynky a informaci přinesl i web blesk.cz. Rapper a novopečený taťka si však nepřeje, aby se tyhle osobní věci veřejně propíraly. Jedné z příznivkyň dal dost jasně najevo, co si o dotazech o porodu svého syna myslí.

„Můžu se zeptat taky, i když se neznáme, kdy jsi měla naposledy měsíčky a kolik měřil a vážil malej, když se narodil. Díky za tuhle informaci, hezkej den,“ odpověděl jí Rytmus na dotaz, zda Jasmina rodila císařem. Zprávu přitom napsal česky, v poslední době rád vyzdvihuje, že se narodil v moravské Kroměříži.

Po arogantním vzkazu se na Rytmuse utrhla lavina kritiky, podle mnohých si nevidí do pusy a plácá nesmysly. „Dělá si tady reklamu, svého syna přelepuje poutákem na svůj koncert, cpe to úplně všude. A když se ho někdo slušně zeptá, odpovídá jako největší hulvát. Fujtajbl,“ zněl jeden z negativních komentářů.

Zdá se, že všechno je ve starých kolejích. Během posledních pěti dnů jsme se už začínali bát, že Rytmuse narození syna skutečně změnilo…

Mohlo by vás zajímat

Další články