Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství ohavné koláže Dády Patrasové: Jak to bylo s šokujícím snímkem?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
foto uvnitř
Jde o dvanáct let starý záběr, ale v době, kdy se řeší, že Dáda Patrasová (62) měla řídit pod vlivem alkoholu, nabývá na aktuálnosti. Snímek unavené Dády, na kterou vtipálci navíc přimontovali zvratky, tehdy obletěl republiku. „Zničilo mi to život,“ řekla nám k tomu před časem královna dětských srdcí.

V posledních týdnech jsou jí plná média. Aby také ne, když se jí podařilo sejmout mezinárodně hledaného zločince Bohužel pak ale nadýchala vysokou dávku alkoholu, o němž se snažila tvrdit, že je to zbytkáč z předchozího dne u dcery U té však podle slov Aničky Slováčkové ve skutečnosti prý vůbec nebyla.

Může se někdo divit tomu, že má Xénie z Arabely na krku nejen obvinění z trestného činu, ale také z ostudy kabát?

Hodně lidí má nyní z herečky a zpěvačky srandu, ale rozhodně to není poprvé. Léta se jí lidé vysmívají kvůli manželově nevěře, o jejím domnělém alkoholismu se mluví už také drahnou dobu.

Likvidace pověsti

Dost tomu pomohla fotka z úvodu článku. Ta Dádu vytáčí dodnes.

„Byla jsem tehdy malátná po nových lécích na bolest, tak jsem usnula. Někdo udělal záběr z bezpečnostní kamery a další pak přidělal ty zvratky. Hodně lidí si bohužel na základě toho myslelo, že jsem se tam opravdu pozvracela pod vlivem alkoholu. Hrozně mi to ublížilo, zničilo mě to. Je pak marné lidem něco vysvětlovat,“ prozradila redaktoru eXtra.cz před nějakou dobou Dáda (62).

Její manžel Felix Slováček (75) nyní opakovaně říká, že Dáda má mít skutečně vážný problém s pitím. To by se mohlo brát s rezervou, přece jenom spolu už pár let válčí kvůli jeho nevěrám. Je ale pravda, že sám redaktor eXtra.cz byl několikrát přítomen tomu, jak Felix při přátelských večeřích manželku brzdil, aby se s alkoholem nerozjela, že pak není k zastavení.

Související články

Další články