Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství odhaleno: Tohle je 5 důvodů ženské nevěry!

Zdroj: profimedia
Nevěra je bohužel součástí života, a tak se s ní asi většina z nás v nejrůznější formě potká. Je ovšem pravda, že muži a ženy mají k nevěře rozdílné důvody. Dnes jsme se rozhodli nahlédnout do hlav žen, a tak se podíváme právě na jejich důvody k nevěře.

Pravdou je, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, a tak je jejich vnímání naprosto odlišné. Nejenže necítí a nevnímají stejně, i v přístupu k nevěře se jejich důvody o dost liší. Na rozdíl od mužů, kteří berou nevěru spíš jako fyzické uspokojení a zábavu, používají ženy vztah ve třech jako nástroj k pomstě nebo jinou zákeřnost. My jsme vám ženské důvody sesumírovali do 5 hlavních a tady je máte všechny!

1. Chybějící podpora

Ženy jednoduše potřebují od partnera cítit bezpečí a podporu, pokud tyto základní věci necítí, začnou se nudit a vyhledávat si to jinde. Milenec se tak rád stane jejich vrbou, podporovatelem, kamarádem i milovníkem.

2. Žádná láska ani jiskření

To, že si muži vystačí jen tak s ženou po svém boku a vlastně jim nevadí, že jde o mrtvý vztah, neznamená, že to tak mají i ženy. Ty potřebují neustále cítit motýlky v břiše a dávku vzrušení. Pro ženu není nic horšího než nefungující vztah.

3. Nástroj pomsty

Oko za oko, zub za zub, tak tohoto hesla se většina žen drží. Pokud jste tedy své milé ublížili nebo ji dokonce podvedli, čekejte, že zaútočí naprosto stejně proti vám. Muži ovšem ženskou nevěru dost špatně zvládají.

4. Osamělost

Necháváte svou ženu často doma samotnou a nejevíte žádné známky zájmu o společný čas? Pak je na čase s tím něco udělat. Není totiž nic horšího než nudící se ženy. Buďte si jistí, že si zábavu opravdu rychle najde.

5. Nízké sebevědomí

Pokud má žena problém se sebevědomím, bude si ho chtít rozhodně na něčem nebo někom zvýšit. Vy byste měl jako správný partner ženu podpořit a k sebevědomí ji dopomoct, v opačném případě jí pomůže někdo jiný.

Související články

Další články