Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tajemství odhaleno! Ester Geislerová loví chlapy na seznamce

+ Dalších 8 fotografií
Ester Geislerová, sestra Ani Geislerové, je krásná, talentovaná, a přesto loví chlapy na seznamce. Poté, co jí utekl ženich přímo od oltáře, zůstala totiž na ocet a nemá moc jiných šancí. Alespoň tedy v nové romantické komedii LOVEní od režiséra slavných Snowboarďáků Karla Janáka, která se chystá do českých kin.

Oddychová komedie LOVEní začíná šokem, hlavní postavě s tváří Ester Geislerové uteče ženich přímo ze svatby a ona se potom vrhne do randění s pomocí internetových seznamek, aby v řadě katastrofických schůzek zkusila najít novou lásku.

Jednu takovou seznamku si herečka kvůli roli sama vyzkoušela a založila si na ní profil. „Přišlo mi to takový divný. Smazala jsem ho asi po dvou dnech. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, jako bych byla těhotná. Někdo mi dokonce napsal, že se už seznamovat nepotřebuju,“ vzpomíná Ester Geislerová na svůj seznamkový experiment. „Ale neodsuzuju to, znám i dost lidí, kteří tam profil mají.“

Ester Geislerová a režisér Karel Janák se při práci potkali už během legendárních Snowboarďáků, při natáčení LOVEní jim to na place od začátku klapalo. „Docela mě překvapilo, jak se Karel s jistotou orientuje i ve vnitřních ženských pohnutkách. K tomu má cit pro komedii,“ říká k obnovené spolupráci s Janákem Ester Geislerová. „Ester byla pro romantickou komedii skvělá volba. Její komika je často jemná, založená na nadhledu a jemné ironii. Umí být opravdová, upřímně nešťastná i hodně sexy,“ vrací komplimenty herečce Karel Janák.

V dalších rolích se na plátně představí Jakub Prachař, Martin Písařík nebo Veronika Žilková.

Související články

Další články