Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajemství obrovské proměny Vaška Noida Bárty: Přiznal, kvůli komu přestal po letech pít

Tajemství obrovské proměny Vaška Noida Bárty: Přiznal, kvůli komu přestal po letech pít
Zdroj: profimedia.cz / archiv Václav Noid Bárta
+ Dalších 8 fotografií
Proměna
Oblíbený zpěvák Vašek Noid Bárta (39) ušel neuvěřitelný kus cesty. Svou vůlí a tvrdou prací přesvědčil, že všechno jde, když se chce, a se svým tělem i duchem dokázal opravdu divy. Nedávno se účastnil kulturistické soutěže, kde skončil na skvělém pátém místě. Může tak jít vzorem lidem, kteří se sebou chtějí udělat nějakou změnu. O tom, jak se připravoval, a co mu bylo největším hnacím motorem, se Vašek Noid svěřil redakci eXtra.cz

Prvopočáteční motivace ke změně

Začít je to nejpodstatnější, Vaška Noida (39) jsme se tedy zeptali, co pro něj bylo tím zásadním odrazovým můstkem. "Před necelými čtyřmi lety jsem měl nějaké osobní problémy, zejména rozvod a já jsem si řekl, že už je na čase změnit můj celkový postoj k životu, chování a ten rozvod mi k tomu hodně pomohl." svěřil se redakci Vašek Noid.

Žít se dá i bez alkoholu

"Jsem strašně rád, že jsem si jeden den řekl, že nebudu pít a prostě jsem přestal, mám z toho velkou radost, protože u tohoto většina lidí pohoří a za pár dní se zase vrátí do starých kolejí.

Utvrdilo mě to v tom, že jsem nebyl žádný alkoholik, protože alkoholik by ze dne na den určitě nedokázal přestat pít, z toho mám tedy velkou radost. Řekl jsem si konec a fungovalo to, začal jsem jíst zdravě, začal jsem cvičit a drží se mě to doteď."

Hnací motor

"Největším hnacím motorem jsou mi mé dcery, Terezka a Eliška, chci, aby na mě byly obě pyšné a měly ve svém tátovi opravdový vzor," pokračuje zpěvák, který je v současné době ve své nejlepší formě.

Příprava před soutěží a lehký kolaps

"Jelikož jsem byl na soutěži podruhé, tak byla průprava před soutěží daleko lepší a ty stavy, které k tomu patří jsem už znal. Ráno jsem vstal, neměl jsem ani nějaký hlad a byl jsem úplně v klidu," popisuje Noid momenty před soutěží.

"Ale jeden překvapivý moment nastal, a to když jsem skrz odvodnění musel vysadit veškeré sacharidy a cukry, tak na mě přišel lehký glykemický šok, tělo se trošku zaleklo a já to v sobě pocítil, takovým zvláštním neklidem, ale naštěstí to trvalo asi jenom pět minut a já si uvědomil co to je," přiznal redakci Vašek Noid, který musí mít opravdu vůli z oceli.

Vašek Noid kvůli přípravě dodržoval striktní jídelníček a nějakou dobu se nemohl dotknout ničeho jiného. "Nejvíc jsem se těšil na obyčejný rohlík. S mojí dcerou Terezkou jsme si ho dali spolu, velmi se mnou celou přípravu prožívala, dokonce zkoušela mou vůli a lákala mě na čokoládku, ať si s ní dám. Ale věděla, že se připravuji na závody a těšila se na ten den, kdy si spolu dáme ten rohlík," dodal s úsměvem.

Související články

Další články