Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tajemství Novy je venku! Další účinkující Tvoje tvář má známý hlas bude Tereza Mašková

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Pátou soutěžící z osmi v dalším díle Tvoje tvář má známý hlas bude SuperStar 2018 Tereza Mašková (22). Nova zřejmě chtěla vsadit na jistotu a mít tam někoho, s kým již spolupracovala. Překvapí Tereza a předvede skvělou show?

Televize Nova tuto informaci dlouho tajila, ale webu blesk.cz se povedlo zjistit, kdo bude pátou soutěžící z osmi finalistů v televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Bude jí vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková (22), která je obrovským talentem.

Pro mladou zpěvačku je to nabídka, která se neodmítá, ale také příležitost, při níž nabude spoustu zkušeností do budoucna. O jejím zpěvu není nutno pochybovat, ovšem zvládne i vše ostatní, co k vystupování patří? „Terezka dostala nabídku od televize Nova, aby účinkovala v Tváři. Moc dlouho se nerozmýšlela a nabídku přijala,“ prozradil zdroj z televize zmiňovanému webu.

Související články

Další články