Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tajemství nového účesu Moniky Marešové: Kvůli Leošovi udělala zásadní rozhodnutí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Proměna
O víkendu většinu z nás šokovala Monika Marešová (38), když na svém Instagramu sdílela fotku s krátkými vlasy. Kdo by si v tu chvíli myslel, že má Monika na hlavě paruku, byl vyveden z omylu kvůli jejímu instastories, kde Monika stojí nad kadeřemi ostříhaných vlasů na zemi.

Monika Marešová navštívila v sobotu svého oblíbeného kadeřníka Martyho Tyla, který se o její a Leošovy vlasy stará už několik let. Na show Kadeřník roku, kde byl Marty nominován, musela "Monika vypadat fantasticky a zároveň nápadně… ":https://www.extra.cz/…-se-vam-libi

Možná z nedostatku času, možná z touhy po změně přistoupila Monika na nápad, že si nechá své vlasy schované pod parukou a alespoň na jeden večer si bude připadat jako francouzská diva ze třicátých let. Monika si z lidí ale tak trochu vystřelila a většinu zmátla tím, že vyfotila ostříhané vlasy na zemi.

Někteří Monice skočili na špek, některým bylo hned jasné, že by Monika takto zásadní rozhodnutí neudělala. Už kvůli manželu Leošovi (43), o kterém je známo, že si potrpí na dlouhovlásky. Těžko říct, zda Monika by do krátkého účesu šla, jisté ale je, že v dlouhých vlasech vypadá mladší a především se líbí svému muži. Krátké vlasy, dlouhý rozum tak u Moniky prozatím neplatí.

Z galavečera Kadeřník roku se nakonec pro Martyho vyklubal úspěšný večer. Skončil totiž na prvním místě.

Mohlo by vás zajímat

Další články