Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tajemství neudržela: Víme, co se narodilo Ivě z Comebacku, naprášila ji babička!

+ Dalších 11 fotografií
Jak eXtra.cz již informovalo, herečka Kristýna Leichtová (32) se poprvé stala maminkou. Prvního potomka přivedla na svět v neděli, ale nikde se nechlubila, koho s přítelem, režisérem Vojtěchem Štěpánkem, vlastně bude vychovávat. Naštěstí stínová babička prozradila nejen pohlaví dítěte, ale i jeho jméno!

„Alena, Jaroslav, Irena a Míša mají od 20:36 19. 8. 2018 společnou velkou věc. Stali se prarodiči!“ napsala Kristýna stroze v noci na svou sociální síť.

Všichni se tak mohli jen dohadovat, co vlastně Leichtová nosila pod srdcem. Už to ale víme.

„Jsem babička! Stínová! No a co? Miluju Dorotku!!!! Kristýnka a Vojta jsou rodiče. Jupiiiiiii!“ napsala si na svůj Facebook Ilona Leichtová, která je už čtrnáct let novou manželkou Kristýnina táty.

Ten se nakonec také hrdě pochlubil.

„Tak už jsem děda! Kristýna a Vojta mají Dorotku,“ napsal Michal Leicht, kterému se hrnou gratulace ze všech stran.

Dorotka bude vyrůstat v hodně inspirativním prostředí. Rodiče jsou z filmového a televizního prostředí, dědeček Míša je hudebník, jeho manželka také. A v širším okolí se to umělci taky jen hemží!

Mohlo by vás zajímat

Další články