Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství nejhorších a nejlepších šatů na Plese v Opeře: Není divu, že v nich bylo Kynychové trapně!

Iva Kubelková i Hanka Kynychová se v Top Staru vyjádřily ke
svým šatům.
Zdroj: www.herminapress.cz
Zatímco jedna byla královnou večera, ta druhá to projela na celé čáře. A když obě řekly, jak to s těmi šaty bylo, není ani divu, že Kynychová se měla otočit na podpatku a jít rovnou domů!

Letošní Ples v Opeře způsobil rozruch dvěma událostmi. Jednak se kombinéza Mikyho Häkkinena vydražila za naprosto nečekanou částku, která položila i organizátory plesu, a za druhé na tento galavečer přišla Hana Kynychová v něčem, co tam absolutně nemělo co dělat.

Samozřejmě ve své „róbě“ nezůstala bez povšimnutí, ale aspoň může být ráda, že se o ní všude psalo. I když to byla dost medvědí služba. Jako jejím protipól, tedy naprosto dokonalá královna večera, byla moderátorka Iva Kubelková, která oblékla Roksandu Ilincic a dotáhla celý outfit k hvězdné podívané.

„Nechala bych si je, ale nedovedu si představit, za jak dlouho by měla být nějaká akce, kam bych si je mohla vzít, aby mě nikdo nepomluvil,“ vyjádřila se pak Kubelková ke své róbě v pořadu Top Star. My tvrdíme, že tohle je věc, kterou si klidně může zopakovat a my ji rozhodně pomlouvat nebudeme, maximálně jí vzkážeme, že hned na příští ples se to fakt nehodí.

To na druhou stranu Kynychová potvrdila, proč má na sobě tak příšerný hadr: „Přes noc je šil kamarád Karel a takhle to dopadlo,“ usmívala se nervózně a je jasné, že k napětí měla důvod. Než si totiž vzít tohle, to radši vletět do prvního Manga a koupit si obyčejné černé za dvanáct stovek!

Související články

Další články