Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tajemství napěchovaného hrudníčku Natálky Smutkové odhaleno. Jak přišla k těm čtyřkám?

Naty, ty jsi nám ale vyrostla.
+ Další 2 fotografie
Před pěti lety naivní náctiletá slečinka válcovala internet blogískem, kde se fanouškům svěřovala, jaký používá repelent a kdy pojede k babičce na prázdniny. Dneska je z ní kočka, která by mohla svůj hrudník používat jako zbraň hromadného ničení. Co dělá? Jsou její prsa pravá? Ptali jsme se my i vy a tady máte odpovědi!

Natalii Sadness, jak si Natálka před lety říkala, si určitě musíte pamatovat. Před pěti lety jí byl plný internet a prakticky každé její video bylo virálem. Na videoblogu s názvem Zvídavý dotazník si sama sobě pokládala hloupoučké otázky a odpovídala si na ně. Její nejslavnější video vidělo přes 1,4 milionu lidí, pak se stáhla do ústraní. Fanoušci jí ale zůstali věrní.

Pochopitelně se objevovaly i negativní reakce, protože co si budeme povídat, pro dospělého člověka to byla sranda k popukání. Jak nám ale Natálie řekla, s odstupem času by do toho klidně šla znova. „Byla to pro mě životní zkušenost, která mi svým způsobem hodně dala, ačkoliv tomu mnozí z vás nebudou věřit. Člověk by neměl litovat svých rozhodnutí, protože to v danou chvíli považoval za nejsprávnější volbu. Z každé události je třeba si odnést to nejlepší a případně se poučit z vlastních chyb a neopakovat je,“ řekla pro eXtra.

Momentálně si sice Natálie užívá léto, jinak je ale pilnou studentkou. „Snažím se najít svoji životní cestu,“ tvrdí. „Mým největším snem je najít opravdový smysl života a cítit se vnitřně naplněná a spokojená,“ hází Naty rozumy.

Fajn, co ale všechny zajímá nejvíc, je její vyvinutý hrudníček, který tak ráda vystavuje na odiv na svém profilu na Facebooku. „Ne, nemám plastiku prsou,“ dělá drahoty a blíže se k prsům nechce vyjadřovat. Když jsme se ptali, kolik za prsa dala, řekla nám, ať se raději zeptáme plastického chirurga. No, dobře, má je pravé, k čemuž jí z celého srdce gratulujeme! A gratulujeme i jejímu budoucímu příteli. Pánové, zatím máte šanci, Natálka je volná, ale konkurence je veliká. Jestli jste ale „inteligentní, ambiciózní, vtipní a dokážete ctít určité morální hodnoty“, máte z poloviny vyhráno.

Bohužel ale neuvažuje, že by se kdy chtěla svým tělem pochlubit poněkud intimněji, jaksi ve skromnějších svršcích. Kdyby dostala nabídku třeba do Playboye, žádná cifra by prý nestačila na to, aby se veřejně prezentovala nahá. A to je škoda, milá, zlatá Natálie! „Nikdy neříkej nikdy,“ uklidnila nás na závěr rozhovoru!

Mohlo by vás zajímat

Další články