Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tajemství Moniky Bagárové prozrazeno: Kdy přivede na svět první dítě?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
TĚHOTENSTVÍ
Když se nedávno pochlubila tím, že bude maminkou, strhlo se davové šílenství. Monika Bagárová (25) tím všechny překvapila. Dosud ale tajila, v jakém je měsíci a kdy se jí dítě narodí. Teď už to víme!

„Za den mi od vás přichází x krásných gratulací a otázek, hlavně v kolikátém jsem měsíci. Není důvod nic tajit, mám za sebou šťastně první trimestr a jsem ve 4. měsíci,“ pochlubila se drobounká umělkyně se silným hlasem na Instagramu.

Termín

A sdílela i fotku, která vznikla v den, kdy se dozvěděla o tom, že bude maminkou.

Prostými počty můžeme dojít k tomu, že děťátko na svět přijde někdy v květnu. Jak Monika již dříve řekla eXtra.cz v exkluzivním rozhovoru, termín porodu by se neměl nijak bít se SuperStar, kde je porotkyní. Pokud tedy půjde vše dobře tak, jak má, stane se maminkou několik týdnů po velkém finále soutěže.

Bez partnera

Monika Bagárová se rozhodla trávit konec roku 2019 u rodičů v Brně, protože ji na čtrnáct dní opustil partner.

Mach poprvé asi po deseti letech tráví Nový rok doma v Uzbekistánu. Vánoce tam neslaví, ale Nový rok je pro ně velmi důležitý svátek. Měla jsem letět s ním, ale nakonec jsem ráda, že jsem nejela. Jsou tam i šestihodinové přejezdy autem a já měla konec roku náročný, tak jsem si konečně odpočinula a pořádně se vyspala,“ prozradila nám půvabná Monika, která se už ale těší, až se její přítel, do kterého je silně zaláskovaná, vrátí zase zpátky.

Související články

Další články