Takže jak to všechno zatím vypadá? Ustaraná a podváděná Míša si našla útočiště u rodičů, zatímco Lukáš randí se sexy trenérkou Anetou Znamenáčkovou. Lukášův kamarád ale vše uvádí na pravou míru.

„S Anetou už není, nikdy to nebyl oficiální vztah. Lukáš se stále cítí jako táta od rodiny a manžel. Jenom spolu spali,“ odhaluje kamarád.

Situace je totiž vyhrocená od začátku listopadu, kdy Ochotská odešla i se synem Andrém do domu svých rodičů. S Lukášem tak odmítla strávit Vánoce. Přitom to byl čas, kdy byl tenista v Čechách a chtěl celou situaci řešit. A právě od svých rodičů se bývalá moderátorka nemůže odtrhnout a nenechá je stranou ani od manželských problémů, které by si měli vyřešit jenom oni dva. Žijí v takové „čtyřce“, kde krize nelze vyřešit.

„Je to šílené. Její rodiče jsou jim neustále za zády, takhle řešit problémy přeci nejde,“ rozčiluje se přítel, kterému tenista vše svěřuje. „Bylo by pro něj v tuhle chvíli nejjednodušší odejít, ale sere na to. Chce na manželství pracovat a hlavně touží po tom, aby měl André oba rodiče. Akorát neví, jestli je to ještě možné a jestli chce tohle i Míša.“

Ochotská totiž nově nabytou „svobodu“ využívá k tomu, že se stýká se svými bývalými partnery. „Ona je v kontaktu s Ujfalušim, Štěpánkem a dalšími. Zvou na kafe, na večeře a tak. Asi se jí to líbí. Má rozjetého něco nového, proto odmítá s Lukášem komunikovat.“

Co ale Lukáše nejvíce rmoutí, je to, že mu manželka brání v komunikaci s Andrém. Už dva týdny mu neposlala ani jednu synovu fotku a telefon zvedá jednou za pár dní s tím, že ho neslyšela. „Vydírá ho malým a využívá toho, že ho Lukáš nemá,“ uzavírá naštvaně Lukášův kamarád.