Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tajemství ložnice Michaela Jacksona (†50): Močení, kondom od chlapa a špína na povlečení od…

+ Dalších 73 fotografií
Nechutné odhalení
Že měl Michael Jackson (†50) znásilňovat malé chlapce? Podle mnoha blízkých zesnulého krále popu je to nesmysl. Zpěvák byl prý v posteli pořádný divoch, pod peřinou ale dováděl se ženami, nikoliv s dětmi. Potřeboval k tomu ale dodržení svých rituálů, ve kterých hrála roli moč, make-up, tma a zašpiněné povlečení!

Duševně narušený alfa samec. Takový měl být Michael Jackson (†50) za zavřenými dveřmi své ložnice. Tam přitom neznásilňoval malé chlapce, jak tvrdí skandální dokument Leaving Neverland, nýbrž pořádně dováděl s dospělými ženami.

Aspoň to tvrdí spisovatel Randy Taraborrelli ve své knize o králi popu, se kterým se dlouhá léta přátelil. Zaměřil se především na jeho manželství s Lisou Marií Presley (51), jejichž vztah začal i ztroskotal v 90. letech.

„Měli spolu velmi intenzivní a aktivní sexuální život. Jednou vyprávěla kamarádce, že je Michael v posteli divoký a úžasný, jen měl řadu dost zvláštních zvyků,“ píše Taraborelli v knize.

Jackson totiž podle všeho nedovedl souložit bez make-upu, při samotném aktu zhasínal. Když dokončil „svou práci“, hned běžel do koupelny, aby se znovu namaloval. Kvůli skvrnám od make-upu musel pořád měnit povlečení. Nejraději to měl prý vestoje, zároveň se při sexu vžíval do všemožných rolí. Lisa ale do takových detailů nikdy nezaběhla, takže se nedozvíme, jestli byl radši zlým policistou, anebo se nechal „šikanovat“.

Jak to měl Michael se sexem po rozvodu s Lisou, zůstává velkým hlavolamem. Začal totiž trpěl inkontinencí a podle osobního lékaře Conrada Murrayho (66), který zpěváka v roce 2009 předávkoval sedativy a zabil, se neustále pomočoval. Na noc musel údajně nosit speciální kondom, aby si nezašpinil postel, mokré trenky prý míval i během dne.

Mohlo by vás zajímat

Další články