Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tajemství legendární scény Karla Gotta v Dědictví: Natáčení se mu krutě vymstilo

+ Dalších 15 fotografií
Dědictví
Téměř sedmadvacet let uplynulo od natočení kultovní komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Trpký osud představitelky Irenky už všichni znají, málokdo však tuší o peripetiích Karla Gotta (80) během natáčení. Jediná scéna v brněnské ulici Česká se mu krutě vymstila!

Tajemství legendární scény z Dědictví aneb Kurvahošigutntág propálil Miroslav Donutil, jenž v komedii ztvárnil Bohušova právníka. Když vzpomínal na svá oblíbená místa, nemohl nezmínit brněnskou ulici Česká.

Právě tam se před téměř sedmadvaceti lety natáčely záběry s vysmátým Karlem Gottem (80), kterého Bohuš lanařil na mejdan. „Pojď taxíkem, jedem se ožrat. Mám tady taxála,“ křičel Bolek Polívka na Gotta. „Já si tě najdu. Třeba v Praze! Karle, ahoj,“ hulákal dál, když zpěvák nabídku odmítl.

Tuhle scénu zná snad každý, už málokdo však ví, co si kvůli ní Gott vytrpěl. Musel hořce litovat, že na filmování vůbec přistoupil. Jak prozradil Donutil, po skončení natáčení se s Karlem svezl. „Jeli jsme do Prahy, zaparkovali jsme na Kavčích horách, on si šel něco vyřídit, já jsem si šel něco vyřídit. Když jsme se vraceli, jeho auto bylo pryč,“ řekl herec portálu seznamzpravy.cz.

„Takže on měl honorář asi 13,50 za natáčení a ještě mu šlohli auto, tak na to měl krásné vzpomínky,“ dodal Donutil.

I když byl najednou bez auťáku, pořád se na Gottovi film nepodepsal tak jako na představitelce Irenky. Brněnské rodačce Šárce Vojtkové (46) role prostitutky zničila život a kvůli ostudě se dokonce na čas přestěhovala do Itálie.

Mohlo by vás zajímat

Další články