Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tajemství kulturisty Grznára: Chodil 7 let s partnerkou, tajně si vzal jinou! Teď má dvě děti a chce třetí

Láska jim jen kvete!
Zdroj: Pavlína Jachimova
+ Dalších 15 fotografií
Kulturista a youtuber Filip Grznár je pěkné kvítko. A pro mnohé ženy pořádný nadsamec. Redakce eXtra.cz totiž přišla na jeho tajemství. Když randil s jednou partnerkou, matkou své první dcery, tajně se oženil s jinou, se kterou počal druhé dítě. Sám informaci eXtra.cz potvrdil.

Grznárovi se nemluvilo lehce. Snažil se svou zálibu v mnohoženství skrývat, byl prý mladý. Když ho eXtra.cz oslovilo s tím, že o jeho tajnůstce víme, kápl božskou. "Je to tak. Tehdy jsem randil s matkou mé první dcery Jůlie, dnes jí je pět let, a zamiloval jsem se do jiné. V roce 2015 jsem si ji vzal, za čtyři měsíce jsme se ale rozvedli. Z toho krátkého manželství mám rok a půl starou dceru Karolínu," otevřeně přiznal Grznár, který aktuálně není ani s jednou ze zmíněných žen. Užívá si více než ročního vztahu s partnerkou Veronikou.

Grznárovy ženy žijí každá v jiném městě. Jedna je z Karlových Varů a druhá z Plzně. "Hradím alimenty na starší dceru deset tisíc měsíčně, na druhou dceru vypomáhám rovněž nějakou částkou pravidelně, konkrétní být nechci. Protože máme s matkou dcery dohodu, na které jsme se dohodli, že bude jen mezi námi," svěřil Filip a pokračoval: "A s Verunkou se nebráníme našemu prvnímu společnému potomkovi, bylo by to pro mě třetí dítě. Až to přijde, tak to přijde," přiblížil Grznár, který zkrátka patří k pořádným alfasamcům. "Ženský? Prostě je mám rád," dodal s úsměvem známý kulturista.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy