Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tajemství kouzla Heleny Růžičkové: Muže přitahovala jako magnet, i když vážila 200 kilo

Herečka Helena Růžičková byla nezmar.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny

Nezapomenutelná Helena Růžičková by slavila 86 let. Herečka mohla energii a vitalitu rozdávat. Lidé si ji pamatují hlavně jako urousanou panímámu ze slavné trilogie Slunce, seno či snímů o Homolkových. V soukromém životě to však byla noblesní dáma, která měla slabost pro muže a muži měli slabost pro ni. Helena Růžičková (†67) byla žena s velkým srdcem a nadáním. Do poslední chvíle se snažila být plná elánu a nedala na sobě nic znát i přesto, že jí postupující rakovina dělala čím dál tím větší potíže.

Famozní herečka Helena Růžičková, která by se bývala 13. června dožila 86 let, odmalička toužila stát se baletkou. Otec ji vedl k umění, což se později ukázalo jako dobrý tah. Helena se už jako dítě chtěla dostat k divadlu a i když se jí sen o kariéře baletky nakonec rozplynul, stala se z ní uznávaná herečka, která hrála v divadle i ve filmu a její osobitý styl může těžko někdo napodobit.

Zpočátku dostávala vedlejší role. Její váha, která přesahovala 200 kilo, ji předurčovala k veseloherním rolím. Slavná začala být především díky roli Heduš Homolkové a Marie Škopkové z filmů Slunce, seno…

Helena Růžičková byla velká dáma, nejen vzhledově, ale měla obrovské srdce a charisma, jež učarovalo nejednomu muži, se kterým se potkala. Na nic si nehrála. Chovala se ke všem stejně. Nerozlišovala, jestli se právě baví s prezidentem nebo šatnářkou. Byla jazykově vybavena, a tak byla zvána na různé politické večírky, kde se seznamovala se zahraničními státníky. Ani tam si v konverzaci nebrala servítky a právě proto ji společnost tolik zbožňovala.

Její přímočarost a upřímnost přitahovaly muže jako magnet. I když byla od padesátých let šťastně vdaná, říkávala: „Můžu spát s jinými muži, ale nikdy nesmím být manželovi nevěrná.“ Z tohoto moudra je vidno, že se Helena milostným úletům nebránila a není tajemstvím, že po ní pálili vždy krásní muži, i když jednoho času vážila i 250 kilo. Dnešní dietářky by se od ní mohly učit. Byla sama sebou a to na ní bylo tak obdivuhodné.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy