Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tajemství klobouku Ewy Farné: Nestíhám kadeřníka, takhle zakrývám šediny

+ Další 4 fotografie
vytíženost
Je tomu už pár let, co se Ewa Farna jako třináctiletá dívka dostala do povědomí široké veřejnosti. Dnes jí je šestadvacet a k její roli zpěvačky přibyla i role manželky a matky. V Show Jana Krause byla požádána, aby si sundala klobouk, který si chtěl moderátor vyzkoušet. Ona to ale odmítla, pokrývkou hlavy prý schovává šediny.

Ewa Farna je nepochybně časově velmi vytížená žena. I s malým miminkem stíhá koncerty v rámci svého turné a tak je jasné, že volný čas využívá k odpočinku. V Show Jana Krause po celou dobu seděla na gauči s černým kloboukem na hlavě a přiznala, že pod ním skrývá šedé vlasy.

Janu Krausovi se zpěvaččin klobouk velmi líbil a tak se jí zeptal, zda si ho může vyzkoušet. „Jejda. Já ho mám proto, že od doby, co mám dítě, nestíhám chodit ke kadeřníkovi a mám trochu šediny,“ řekla s úsměvem Ewa, která se za ně ale ani trochu nestydí. Klobouk totiž moderátorovi nakonec ochotně propůjčila.

Ewa toho stíhá opravdu spoustu a vynalézavost jí nechybí. Nutno podotknout, že vytížení na ní není vůbec znát a po sundání klobouku již zmíněné šediny nebylo možné zahlédnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články