Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tajemství jmen milenek Karlose Vémoly: Magický význam 4 písmen v Lela, Lulu, Lara i Rika

Karlos Vémola: Magická čtyřka ve jménech jeho žen na L
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
magická čtyřka

Známý český MMA zápasník Karlos Vémola se opět vyznamenal a video, na kterém se producíroval ulicemi thajské metropole, se stalo hitem sociálních sítí. Místo aby se soustředil na náročné tréninky a přípravu na letošní zápasy, společnost mu dělá slečna Lara, jejíž přezdívka i vizáž jistě nikoho nepřekvapí. 

Lela, Lulu, Lara i Lili

Kam se Karlos Vémola hne, tam během chvilky způsobí poprask. Nejinak tomu je i v posledních dnech, kdy se známý MMA zápasník zcela náhodou připletl do videa na Twitchi slovenského mladíka, který do thajských ulic vyrazil objevovat nabídku lokálních pouličních restaurací.

Terminátor ale nebyl sám, společnost mu dělala jistá plastikami vylepšená štíhlá blondýnka. Ačkoliv ve svém vyjádření na Instagramu přísahal potetovaný sportovec na svatý obrázek, že šlo o náhodnou kolemjdoucí, kterou nezná, pravda byla opět tak trochu jiná. Jméno slečny, která se shodou okolností zdržuje v Karlosově blízkosti, jistě nikoho nepřekvapí, je totiž složeno ze čtyř písmen, která svou libozvučností přesně lahodí jeho uchu - Lara.


Lela, Lulu, Lara, jsou tato dvojslabičná jména pouhou bizarní náhodou, nebo ženy s touto přezdívkou Vémola vybírá záměrně, aby se mu dobře pamatovala? Jedinou výjimkou ve výběru přízviska i požadovaného vzhledu byla mladičká pornoherečka Rika Fane, jejíž umělecký pseudonym sice neobsahuje písmeno L, ale svou délkou je stejné jako u výše zmíněných dam.

Magie čísla 4

Zajímalo nás, jestli mají přezdívky zápasníkových milenek, partnerek, ale dokonce i dcery, kterou pojmenoval Lili, nějaký vyšší význam, proto jsme se podívali, jakou symboliku má číslo čtyři v numerologii.

Podle informací na webu numerologie.cz se jedná o číslo pojící se s principem logiky i řádu a symbolizuje pozemský svět. Číslo 4 má celou řadu významů v různých náboženstvích a setkáváme se s ním v nejrůznějších podobách. Symbolizuje například kříž, v Bibli se mluví o 4 evangelistech, nebo Buddha hlásal čtyři základní pravdy. Zajímavostí jistě je, že pozitivním pojmem čtyřky je věrnost, která mezi domény Karlose Vémoly určitě nepatří. Negativem je poté přehnaný perfekcionismus a hon za materiálními statky, což by mohlo sedět nejen na něj, ale i na ženy, jež ho ať už záměrně, nebo jen "náhodou" provází životem.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy