Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství její nadprůměrnosti? Ewa Farna všem boubelkám vysvětlila, co za tím stojí!

Ewa vzpomíná na průměrné časy… Teď už ale ví, že je nadprůměrná!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 52 fotografií
Konečně si přiznala, že průměrnost není k ničemu... Zpěvačka Ewa Farna (24) se pustila do vzpomínek, když na svém Instagramu zveřejnila snímek z doby, kdy na sobě hodně makala a svou tvář spojila se světově proslulou značkou... Tehdy byla docela ještě kočka. Dnes už ale o sobě tvrdí, že je ráda, že se nespokojí jen s průměrností... Její tvary opravdu průměrné nejsou!

Ewa občas zaperlí super moudro, kterým inspiruje své fanynky. A tentokrát nejspíš promluvila ke svému obecenstvu, které se pere s váhou jako ona sama. Zavzpomínala na krásné časy, kdy trápila své tělíčko v tělocvičně a dnes už je přesvědčena, že každý kilogram, který má na sobě navíc, je vlastně požehnáním. Je totiž nadprůměrná!

„Jsem strašně ráda, že jsem díky téhle spolupráci s kvalitní celosvětovou značkou mohla spolupracovat se super lidma ve svém oboru, že jsem zaběhla Vltavarun, čemuž do teď nemohu uvěřit. Děkuju, že jste mi ukázali, že když se člověk nebojí být sám sebou, má odvahu měnit a nespokojí se s průměrností, může být truly happy,“ napsala ke snímku krásná zpěvačka s nadprůměrnými proporcemi.

Jenže Ewa by měla s nadprůměrností přibrzdit. Taková nadprůměrnou totiž skrývá mnohé zdravotní problémy. Stačilo by, kdyby si uvědomila, že nadprůměrná je hlasem a její skladby lidi milují. Vyčnívat z davu i postavou je v jejím případě zcela zbytečné.

Související články

Další články