Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tajemství její nadité peněženky! Víme, kolik Říhova kráska Soňa dostává měsíčně peněz

Soňa je kus krásné ženy.
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
odhaleno
Od roku 2013 je partnerkou hokejového trenéra Miloše Říhy (60), který povede české hokejisty v neděli do důležitého souboje s Rusy o bronz. Krásná Soňa Obšutová (39) se kvůli vztahu s Říhou rozvedla s manželem Jaroslavem Obšutem (43) - chvíli to ale hrála na obě strany. U soudu se setkali v roce 2016, kdy jejich manželství skončilo i papírově. Vnadná Soňa si pojistila skvěle alimenty na společné dvě děti. A mnoho žen v Česku by jí sumu rozhodně závidělo!

Soudní spor v roce 2016 naštěstí skončil bez komplikací. Rodiče se dokázali dohodnout. Rozsudek přiřkl Obšutovi, že po vzájemné dohodě rodičů se se synem může setkávat každý druhý víkend, také bude s ním moci trávit Vánoce. A tehdy ještě s dvouletou dcerkou Claudií se může setkávat do konce června 2016 pouze v přítomnosti matky Soni a od července si ji bude moci vyzvednout sám. Od té doby se ostré hrany obrousily, ale vztahy exmanželů jsou neutrální... Snad jen děti si pochvalují, že rozpad manželství maminky a tatínka se obešel bez větších tahanic.

U soudu se řešilo i výživné. Děti Kristiána (14) a Claudiu (4) přisoudil soud do péče matky a Jaroslav Obšut od roku 2016 musí každý měsíc platit výživné ve výši 600 eur, což je částka přesahující v přepočtu 15 tisíc korun.

Říha s Obšutovou a její děti od té doby žijí pod jednou střechou. Dům ve Zvolenu, kde chvíli společně žili, je prodaný a dnes už se prezentují jako dlouholetý pár. I přesto Obšut nikdy své exmanželce nezapomene, že kvůli staršímu muži rozbila rodinu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy