Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajemství její mladistvé krásy odhaleno: Dara Rolins ukázala šarmantní maminku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
geny
Popová diva Dara Rolins (47) si užila letos nádherné Vánoce. V jejím domě na Vyžlovce bylo po celé svátky plno. Kromě blízkých přátel oslavila Vánoce i s tátou dcery Laury Matějem Homolou a nechyběla ani její maminka Zlatica. Tu příliš často Dara neukazuje, proto měli fanoušci jedinečnou možnost vidět, po kom Dara zdědila krásu a šarm.

Dara (47), která přišla před třemi lety o milovaného tatínka, si užila vánoční svátky mimo jiné také po boku maminky Zlatici, kterou si přivezla do svého domu na Vyžlovku. Dara svou rodinu miluje a i když má přes rok velmi nabitý program, svým blízkým se společný čas snaží všelijak vynahrazovat.

Zpěvačka svou maminku často na sociálních sítích neukazuje, proto bylo velkým potěšením pro fanoušky, když mohli paní Zlaticu po boku Dary vidět. Na první pohled je zřejmé, po kom Dara zdědila krásu a šarm. Dařina maminka působí přirozeně a jako dáma s grácií. Stejně tak Dara, i když jí táhne na padesát, se nijak zvlášť zkrášlovat nemusí. Zdá se, že přirozený šarm a eleganci mají v rodině.

Dara si užila letošní svátky po boku těch nejbližších. I když s otcem dcery Laury Matějem Homolou už dávno nežije, stále je pro ni jednou z nejdůležitějších osob. Hezký vztah ukázali už na vánočním koncertě, na kterém Homola Daru doprovodil na ukulele a poté jí na sociální síti vystřihl krásnou poklonu. „Bylo mi ctí zahrát a zazpívat duet s osobou blízkou na jejím vážně skvěle zprodukovaném a vyprodaném vánočním koncertě,“ napsal Homola.

I když je zpěvačka podle všeho stále bez partnera, rodina a blízké osoby ji dělají šťastnou a na Daře, která má srdce na pravém místě, je to znát.

Související články

Další články