Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tajemství Instagramu Aleny Schillerové: Měsíčně utratím 11 tisíc za kadeřníka

Alena Schillerová: Měsíčně utratím 11 tisíc za kadeřníka
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další fotografie
Kauza

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) musí řešit velikou nepříjemnost. Seznam Zprávy odhalily, že ministerstvo financí mezi roky 2020 a 2021 vyplatilo téměř dva miliony korun fotografovi a kameramanovi Schillerové, kteří jí spravovali sociální sítě. Zdá se, že s penězi rozhodně nešetří a před pár měsíci webu eXtra.cz exkluzivně prozradila, že jen za kadeřníka dá měsíčně jedenáct tisíc korun.

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová o sebe ráda pečuje. To mimo jiné potvrdila i v rozhovoru pro eXtra.cz, který poskytla v říjnu 2021. Zvlášť hodně peněz dá prý za kadeřníka.Chodím do svého oblíbeného kadeřnictví v Praze. Za foukanou platím 800, to chodím tak dvakrát, někdy třikrát týdně. Na barvu jdu jednou za měsíc, to tam nechám dva tisíce. Měsíčně je to dohromady přes jedenáct tisíc. Ale zase nepiju, nekouřím, takže si mohu dovolit investovat do kadeřníka,“ nechala se slyšet.

Její nový účes byl totiž jednou z nejdiskutovanějších věcí, která se během lockdownu řešila. Lidé nechápali, jak je možné, že má Schillerová pokaždé jiný účes, ačkoliv kadeřnictví měla být zavřená.

V rozhovoru také prozradila, že si spravuje sociální sítě sama. „Ano, sice mě občas vyfotí fotograf, nicméně mi nedělá problém si pořídit snímek na mobil,“ doplnila.

Dva miliony pro kameramana a fotografa

Seznam Zprávy nyní přišly s informací, že mělo ministerstvo financí mezi roky 2020 a 2021, kdy byla šéfkou právě Schillerová, vyplatit téměř dva miliony korun fotografovi a kameramanovi, kteří spravovali Schillerové sociální sítě.

„Ministerstvo financí vám sděluje, že za období 23. září 2020 až 30. listopadu 2021 byly náklady na platy a odměny obou referentů v souhrnu 1 930 769 Kč (bez odvodů),“ napsal Miloš Nagy z kanceláře státního tajemníka již zmíněnému webu.

Fotografa i kameramana zaměstnala Schillerová na ministerstvu jako řadové referenty v odboru vnějších vztahů a komunikace. Soudě dle částky jde ale vidět, že měli velmi dobré finanční ohodnocení. Seznam Zprávy upozorňují, že každý bral měsíčně včetně odměn asi 75 tisíc korun hrubého.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy