Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová splnila slib: Hrob Karla Gotta bude na Malvazinkách do Vánoc kompletní

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Co vdova po pěvecké legendě Karlu Gottovi (†80) slíbila, plní. A Mistrovi fanoušci se konečně dočkají, že se budou moct poklonit jeho památce na hřbitově na Malvazinkách... Redakce eXtra.cz získala exkluzivní informace, že Ivana Gottová (43) zakoupila místo. A Mistrův hrob bude do Vánoc zhotoven.

Redakce eXtra.cz zjistila, že Gottův hrob by měl být do Vánoc hotový. "Jsou to informace, které ale nemůžeme potvrdit. Paní Gottová se k tomu vyjádří sama. Místo má zakoupené, teď záleží, jak rychle budou pracovat kameníci. Aktuálně se na místě, které paní Gottová zakoupila pracuje," řekla eXtra.cz zaměstnankyně správy hřbitova.

Na Malvazinkách jsou práce v plném proudu. A Mistrův hrob je téměř kompletní. Fanoušci možná už o nadcházejícím víkendu se budou moct poklonit jeho památce.

Poté, co eXtra.cz jako první informovalo tom, že Ivana místo pro hrob Mistrova hrobu zakoupila, se zvýšil počet lidí, kteří se na Malvazinky chodí dotazovat "Denně přijde s takovým dotazem deset i dvacet lidí. A nejen Češi, ale Slováci i Němci," řekl nám zaměstnanec hřbitova.

Nejslavnější český zpěvák naposledy vydechl 1. října. Jeho fanoušci se budou moci na Malvazinkách v nadcházejících dnech poklonit jeho památce.

Související články

Další články