Až do Egypta se vydala ruská rodina, kde žena měla zažít skutečně netradiční zážitek a porodit holčičku přímo do vln Rudého moře. Snímky malé mořské víly, kterou z vln vynáší tatínek a známý ruský porodník, obletěly snad celý svět. Není ale všechno, jak se na první pohled zdá.

Holčička sice měla ještě placentu a pupeční šňůru připoutanou k sobě, ale bylo to především proto, že to prospívá zdraví dítěte. Nyní vyšlo najevo, že holčička je už pár dní stará. Pravdu prozradil tatínek. Incident se odehrál v letovisku Dahab, kde byl společně s rodinou i specialista na porody do vody, který jim pomáhal s péčí, píše Daily Mail

Samotná matka skutečně upřednostňovala porod do vody, stalo se tak už ale pár dní před tím, než byly snímky pořízeny. Nelze vyloučit, že ruský odborník chtěl svůj obor zpropagovat. Porody do vody skutečně přispívají k dobrému zdravotnímu stavu novorozeněte a řada odborníků je doporučuje. Dítě se tak cítí jako v plodové vodě, ve které bylo ještě nedávno uvnitř matčina břicha. Ať už byl „porod“ do mořských vln osvětou či snad cílenou reklamou, je to jedno, protože tyto snímky nás budou okouzlovat dále.