Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tajemství hladkých porodů vévodkyně Kate: Tohle je její finta, jak je zvládá levou zadní

+ Dalších 41 fotografií
Celý svět kroutí hlavou nad tím, jak je možné, že Kate Middleton vypadá po porodu třetího dítěte tak báječně. Odpověď je jednoduchá. Kate využívá alternativních možností a oblíbila si takzvaný hypnoporod.

Kate Middleton porodila třetí dítě, svého druhého syna. Radostnou zprávu oznámil Kenstingtonský palác. „Její Výsost vévodkyně z Cambridge v pořádku porodila minutu po jedenácté hodině. Vévoda z Cambridge (princ William) byl u porodu,“ stojí v oficiálním prohlášení. Malý princ váží 3,8 kilogramu a je tak nejtěžším královským miminkem za poslední roky.

Jak už bývá zvykem, Kate s novorozencem vyšla pár hodin po porodu před nemocnici, aby se ukázala široké veřejnosti i médiím. Vypadala jak jinak než…báječně. Stejně jako po předchozích porodech. Nikomu nejde na rozum, jak je možné, že Kate vypadá svěže i po takové námaze.

Finta vévodkyně z Cambridge je přitom jednoduchá. Kate si oblíbila metodu hypnoporodu, kdy je nastávající maminka dokonale uvolněná a trpí menšími bolestmi, prozradil web OK! Další výhodou je, že není ani potřeba mnoha utišujících léků. Velkou roli u tohoto druhu porodu hraje dýchání a díky uvolnění i menší stres.

Mohlo by vás zajímat

Další články