Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tajemství fotek z pitvy Moniky a Klárky. Právník prozradil šokující detaily, nad kterými budete kroutit hlavou

Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Další fotografie
Tajemství fotek z pitvy Moniky a Klárky Kramných je, zdá se, rozluštěno. Detaily k tomu, jak byly fotky pořízeny, a další šokující informace, prozradil egyptský právník Bashir.

V době, kdy Petr Kramný čeká ve vazební věznici na to, jestli ho pustí, světlo světa z ničeho nic spatřily fotografie z pitvy Moniky a Klárky Důkazní materiál, který bude mluvit buď v prospěch obviněného Kramného, nebo proti němu.

Fotky redakci TN.cz před zhruba dvěma týdny poslal egyptský právník Cyriles Ezzat Bashir. Obě ženy jsou na nich nahé, Klárka má jen kalhotky, jejich kůže je zarudlá, zřejmě od egyptského slunce. Monika má na zádech otlačeniny, ve vlasech a na krku má červenou tekutinu, nejspíš dezinfekci. Obě mají na tělech jemné modřinky, kolem zápěstí hotelové náramky a vlhké vlasy.

Celkem čtyřicet fotek mělo být pořízeno 31. července, ale vzhledem k jejich kvalitě a způsobu nafocení jsou nanejvýš podezřelé a je zarážející, jestli je fotil někdo jiný než patolog.

Jenže egyptský právník o sobě dal vědět ještě jednou a původ i detaily fotografií vysvětlil. Pokud mluví pravdu, jeden by žasnul.

Fotky z pitvy Moniky a Klárky mají být totiž oficiální! A teď se podržte, mají prý být součástí spisu, který vypracovali egyptští vyšetřovatelé. Kdo kauzu Kramného sleduje, ví, že čeští vyšetřovatelé Egypt kvůli případu navštívili. Proč se jim do rukou fotky nedostaly? Součástí českého spisu nebyly, protože jak pro TV Nova přiznala advokátka Kramného Jana Rejžková, z Egypta žádná fotodokumentace z pitvy nikdy nepřišla. Česká strana je tedy poprvé viděla až minulý týden.

Další, nad čím egyptský právník kroutí hlavou, je fakt, že s ním, ačkoli disponuje důkazními materiály, nechce spolupracovat velvyslanectví České republiky v Egyptě. Prý se o spolupráci několikrát pokoušel, ovšem bez odezvy.

Která strana se teď ujme právníka Bashira, který toho k případu Kramného má očividně ještě hodně na srdci?

Související články

Další články