Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tajemství dekoltu Hanky Mašlíkové: Co říká ke svým hranatým pokladům?

Tajemství dekoltu Hanky Mašlíkové: Co říká ke svým hranatým pokladům?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Moderátorka Hana Mašlíková (35) rozhodně patří ke klenotům českého showbyznysu. Při vyhlášení Českého slavíka, které se konalo o víkendu, vsadila na parádní dekolt. Ňadra se jí téměř dmula ven pýchou... Jenže někteří si všimli, že Hanka má jedno prso menší a neforemné.

Redakce eXtra.cz oslovila krásku, která už v minulosti prozradila, že na jednom ze silikonů má prasklinky. Teď to působilo, že celá silikonová výplň zcela nesedí a trhlinka se zvětšuje. Hanka je všem věcem často otevřená a i tentokrát vše vysvětlila.

"Zaprvé mě překvapuje, co lidi zajímá. Ale budiž. Každý by se měl starat o sebe. Já to nebudu rozpitvávat. Pro mě je podstatné, že jsem zdravá a můj syn Andreásek je na prvním místě. Jestli půjdu na úpravu ňader, to teď neřeším. Jak říkám, pro mě je rodina na prvním místě. A ke Slavíkům musím říct to, že to byla vydařená společenská událost a že všem interpretům, kteří přebrali ocenění, gratuluji," řekla eXtra.cz Hanka, o jejíchž bujných ňadrech se v minulosti popsaly stohy papíru.

Jisté je stále jedno. I když fotograf zachytil, že s Hanky ňadrem není vše zcela v pořádku, její poklady jsou natolik parádní, že jí po celou dobu slavnostní společenské události pánové tleskali a z dekoltu nemohli spustit oči.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy