Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tajemství Dagmar Havlové: Je bohatá, ale není šťastná! Co za slzami v očích stojí?

Dagmar je smutná…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Patří k velmi bohatým lidem, má mnoho známých a přátel, ale přesto není šťastná! Bývalá první dáma Dagmar Havlová (64) o svém trápení promluvila a z jejích slov je evidentní, že k tomu, aby byla spokojená, by si s jejím životem nesměl krutě zahrávat osud.

Před dvěma dny měla narozeniny a dostalo se jí od lidí velkého množství gratulací a přání. I když bývalé první dámě pochopitelně udělalo radost, že si lidé na její narozeninový den vzpomněli, upřímně se neusmívala. „Využívám svého narozeninového večera, jehož kousek věnuji i Vám, abych Vám poděkovala za gratulace, které ke mně doputovaly skrze tuto sociální síť. I za přání, květiny a dárky donesené přímo do sídla Nadace Vize 97. Kdyby mi osud nadělil vše, co mi přejete, byla bych šťastnou ženou. Děkuji, vážím si toho velice,“ uvedla Dagmar Havlová.

A co že stojí za jejím smutkem? Jistě milovaný manžel Václav Havel, který v roce 2011 prohrál svůj boj se zdravím, a rovněž má bývalá první dáma v hlavě ještě živou vzpomínku, kdy byla napadena jiným psem její fenka. „Když jsem šla kolem nazdobených výkladů, vyřítila se ze dveří jednoho butiku obrovská černá doga. Její panička zůstala stát v norkovém kožíšku ve dveřích. Po dvou skocích tohoto osmdesátikilového mazlíčka, který na druhém konci vodítka neměl už svou paničku, jsem pocítila, co je totální bezmoc. Pes (nikoli fena) chytil mou boxerku za krkem a lomcoval s ní jako s hračkou,“ uvedla nedávno Dagmar a následně zveřejnila snímky po ošetření veterinářem.

Snad bude letošní rok pro Dagmar tím, co zmírní její bolest v srdci, a bude se jí dařit alespoň na prknech, která znamenají svět.

Související články

Další články