Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tajemství ceny prstýnku pro Lucinku (16): Na své partnerce nikdy nešetřím, říká Bohuš Matuš

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
LÁSKA
Mladičká přítelkyně Bohuše Matuše (46) změnila nedávno barvu vlasů, když se obarvila na fialovo. Pozornost ale vzbudil hlavně vzácný šperk, který Lucie měla na ruce. Bohuš Matuš prozradil, že na dárku pro svou partnerku nešetřil a že nejde o poslední prsten, který jí má v plánu věnovat. Ten další bude totiž zásnubní.

„Prstýnek byl dárkem. Dal jsem za něj něco okolo deseti tisíc korun. Šlo o dárek k jejím narozeninám a Lucinka z něj měla velkou radost,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš, který si vztah s mnohem mladší partnerkou nemůže vynachválit. „Je to skvělá partnerka,“ podotkl.

S dary v podobě prstenu ale nekončí. „Mám v plánu jí pořídit ještě zásnubní, ale bude si na něj muset chvíli počkat. Určitě bych si ji rád vzal, ale třeba za rok, uvidíme,“ vysvětlil eXtra.cz populární zpěvák s nezaměnitelným hlasem.

Pro Bohuše věk není překážkou. A s Lucinkou si prý skvěle rozumí. „Máme si pořád o čem povídat, a to je pro mě důležité. Lucinka je v tomhle hrozně úžasná a já jsem rád, že jsme se dali dohromady,“ dodal Matuš, který by se nebránil ani tomu, kdyby jeho partnerka otěhotněla.

Co jste možná o Bohuši Matušovi nevěděli?

  • Po základní škole studoval vojenskou školu v Liptovském Mikuláši, později se vyučil v roce 1989 kominíkem.
  • V anketě Český slavík v roce 2003 se umístil na 3. místě a ve stejném roce obsadil také 3. místo v anketě TýTý.
  • V roce 2010 se ve společnosti objevil s partnerkou Nikolou. Jemu tehdy bylo 36 let, jí 21. Zprvu si lidé mysleli, že jde o jeho mladší sestru. Později v roce 2018 se rozešli.

Související články

Další články