Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tajemství Bereniky Kohoutové je vyzrazeno: Známá prozradila pohlaví miminka

Berenika bude mít asi dceru.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Porod
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (28) nedávno přiznala, že se na svůj porod těší, kde porod proběhne a že se s přítelem hodlají přestěhovat za Prahu. Co si ale stále nechávala pro sebe je pohlaví miminka. To je nyní však podle všeho už známo. Jestli Berenika porodí kluka nebo holku, prozradila její rodinná známá.

Berenika Kohoutová za pár měsíců porodí a jediné, co její fanoušky zajímá je samozřejmě pohlaví miminka. Tuto informaci si ale do této chvíle herečka pečlivě střežila. Kdyby nešla zaskakovat na křest knihy spisovatelky Uljany Donátové, pravděpodobně by se jí pohlaví dítěte podařilo utajit.

Jenže rodinná známá, která se zná s Bereničinou maminkou Irenou Obermannovou, na pódiu propálila, že Berenika pravděpodobně čeká holčičku, o čemž informoval server Super.cz. Berenika musela po boku spisovatelky, která prozradila, že na světě přivítají další ženskou do party, pořádně zezelenat. Vždyť se ještě před pár dny hájila tím, že takovou intimní informaci přeci nebude sdílet s okolním světem a ani s tím instagramovým.

Do rodiny Ireny Obermannové tak zřejmě přibude další holčička. Vedle Bereniky má ještě druhou dceru Rosálii. Otec miminka, Bereničin přítel Kryštof, se tak může těšit na pořádný babinec.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy