Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tajemství Babovřesk: Troškova gay hvězda dostala zákaz natáčet!

Václav Glazar dostal zákaz účinkovat v Babovřeskách.
Zdroj: herminapress.cz

Václav Glazar (59), jedna z nejznámějších hvězd filmů Zdeňka Trošky (59) posledních let, se dlouho potýkal s vážnými zdravotními problémy. Protože je teď na tom už delší dobu zdravotně lépe, vrátil by se zase rád k práci, ať už jako herec nebo kabaretiér.

Příležitost se naskytla při natáčení posledního Troškova filmu Babovřesky, který momentálně vyvolal obrovskou vlnu nevole intelektuální sféry. Ta se na facebookové stránce snímku snaží prezentovat své oduševnělé názory s takovou vervou, že by si z nich mohli vzít příklad členové hnutí Greenpeace při dalším přivazování k nebohým stromům.

Když však Troška projevil zájem angažovat do svého nového díla právě Glazara, narazil ostře na nevoli produkce. „Troška dostal zákaz, aby Glazar v Babovřeskách účinkoval. Produkci šlo hlavně o to, aby se tam objevily nové a neokoukané tváře," řekl nám zdroj od filmu.

Podlomené zdraví a téměř nulové příjmy dostaly Glazara do velmi nepříjemné životní situace. Herec se po dlouhé době objevil na narozeninách svého kamaráda Davida Novotného. „Jsem moc rád, že Vašek přišel, má po operaci kyčle, ale už celkem dobře chodí,“ svěřil se oslavenec, který Glazarovi, stejně jako několik dalších blízkých, pomáhá s nákupy.

Související články

Další články