Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tajemný zimní slunovrat: Co přináší dnešní magické datum a výročí konce světa

magie, slunovrat, hodiny, nebe
Zdroj: Pixabay
astro

21. 12. 2021. Ačkoli se rok pomalu chýlí ke konci, stále nám hvězdy přinášejí jednu magickou událost za druhou. Opakující se čísla v datu, zimní slunovrat, zítřejší nástup Kozoroha i výročí konce světa. Jak nás to ovlivní? 

Dnem 21. 12. 2021 končí ohnivé znamení Střelce, které vyniká upřímností, touhou po dobrodružství, ale i plnou hlavou ideálů, které nikdy neuskuteční. Slunce vstupuje do Kozoroha hned zítra a přinese s sebou naopak hlubší poznání sebe sama, city i vzájemnou důvěru.

Zimní slunovrat připomíná, že je tu nová etapa

Zároveň na 21. prosince připadá zimní slunovrat. Dříve byl slunovrat dnem, kdy se znovuzrodí lidská společnost a odcházejí temné síly. Ani dnes tomu nebude jinak. Pokud cítíte, že nejste ve své kůži, už několik dní se vám špatně spí a zároveň marně hledáte novou naději, je to přípravou mysli na tento magický den. Slunovrat je také oslavou obnovy a plodnosti, proto některým přináší velkou šanci na otěhotnění, zejména pokud se o dítě už dlouho marně snaží. Ti, již jsou schopni vnímat svět kolem sebe i na mnohem hlubší úrovni, se mohou dnes setkat s mrtvými a vyřešit to, co zůstalo otevřené.

Magické datum zaručuje vítězství

Opakující se číslo 21 v datu, které dnes vidíme v kalendáři, je skutečně unikátní. Přináší totiž do životů změny a vítězství. Pro ty, kteří dlouho bojovali s nepřízní osudu, se konečně dnes kruh uzavírá a věci se vyřeší. Musíte však přiložit ruku k dílu a přestat se bát. Jedině strach vás zdržuje od důležitého kroku, který by vám mohl naprosto změnit život. V andělských číslech je kombinace dvojky a jedničky často označována jako upozornění na rozpor mezi mužskou a ženskou stránkou. ​Týkat se bude zejména žen, které dokončují veškeré přípravy na Vánoce, jsou v největším shonu a neumějí si říci o pomoc. Dnešní datum je vaše varování.

Spojení čísel 2 a 1 může být také výzvou, abyste vystoupili ze své komfortní zóny a začali plnit své sny. Může to být doslova "poslední volání"​, které upozorňuje na to, že máte v některé ze svých oblastí života poslední šanci. Pro některé to může být varováním, aby počítali s důležitou životní lekcí, která pro ně momentálně přichází. Týkat se bude zejména financí.

Den, kdy se mayský kalendář mýlil

Rok 2012 přinesl strach z konce světa, který měl podle různých předpovědí nastat ničivou katastrofou a duchovním obrozením celého světa. Bylo tomu tak právě na dvacátý prvý prosinec. Ačkoli se žádná významná událost nestala, strach pohltil celý svět. Od tohoto roku se nadále naše zeměkoule významně proměňuje a zejména loňský a letošní rok přinesly mnoho zásadních scénářů, které nic nenechaly tak, jak tomu bylo dřív. Spekulace, které s sebou energie roku 2012 přinesla, tak neustávají. Proroctví se objevují opakovaně, naposledy v červnu 2020. Tehdy vyřkl vědec Paolo Tagaloguina, že konec světa nastane 21. června 2020. Tradičně je tak katastrofická událost těchto rozměrů spojována se slunovratem, ať už letním či zimním.

Neusínejte však na vavřínech, podle některých předpovědí je i rok 2021 předurčen pro to, aby byl tím posledním! Máme tak posledních pár dní? Snad vám budiž útěchou, že ti, již předpovídají tento rok jako konečný, měli takových předpovědí v minulých letech hned několik, a zatím se nikdy žádná nenaplnila.

Zdroj: nypost.com

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy