Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

TAJEMNÝ VZKAZ PŘED SMRTÍ! Pak se Růženka a Veronika vzaly za ruce, usmály se a šly proti vlaku! Smrt patnáctiletých dívek šokovala Česko

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Byla to nešťastná náhoda? Nebo se Veronika Z. a Růženka C. rozhodly, že skončí se životem? Obyvatelé Mlékojed na Mělnicku v nešťastnou náhodu nevěří. Co znamená tajemný vzkaz, který se objevil na Facebooku?

V sobotu jsme vás informovali o železniční tragédii u Mlékojed na Mělnicku. Dvě patnáctileté dívky tu v sobotu usmrtil vlak - psali jsme ZDE

Nikdo nevěří, že šlo o nešťastnou náhodu. Naopak kamarádi na Facebooku tvrdí, že dívky si vzaly život dobrovolně

Na Facebooku a dalších sociálních sítích je vidět, že obě dívky měly spolu velmi intenzivní vztah. Možná se na sebe upnuly až zbytečně silně.

Na konci března se výrazně pohádaly. Muselo se stát něco zásadního Veronika o sobě nelichotivě mluvila a Růženka se jí velmi omlouvala.

"Posr*la jsem ti celý život, mrzí mě to," omlouvala se Růženka. Veronika jí ale vyčetla, že lítost je hraná, že Růženku to nemrzí.

O co šlo? Bylo to něco zásadního? Nebo klasická hádka dvou teenagerek? Kamarádi na Facebooku naznačují, že se muselo stát něco velkého. Ale co? Tajemný vzkaz je zřejmě klíčem k celému případu.

"Ve věku 15-16 let jsou v citlivém věku, kdy hledají samy sebe a mají pocit, že málokdo je může pochopit, nebo mají i pocit, že jim málokdo může pomoct, že ještě z každé krize vede cesta ven," uvedl pro TN.cz psycholog Tomáš Morávek.

Obě dívky prý přijíždějící vlak dobře viděly Podle svědků se prý dívaly přímo na strojvůdce, ale z kolejí neuhnuly... Co se jim v tu chvíli honilo v hlavách?

Související články

Další články