Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajemný vzkaz Agátě: Jakubovo nové tetování mluví za vše

Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
odhaleno
Už nějaký ten týden je to u Prachařů (35) jako na nože. Zatímco Agáta (34) je s dětmi v Izraeli u maminky Veroniky Žilkové, Jakub si užívá svobodu s kamarády a také pracuje na nové sérii Česko Slovensko má talent. Prachař se nyní ukázal s novým tetováním, které je přinejmenším velmi podivné a netradiční. Jde snad o odraz současné situace, kdy manželství s Agátou prochází krizí?

V současné době žijí každý zvlášť. Prachař (35) je už několik týdnů slaměným vdovcem a zdá se, že krize v manželství neustává. Jakub se navíc vytasil s novým tetováním, které všechny ihned praštilo do očí. Umělecké dílo na jeho těle nese název „cesta“, jde snad o tajný vzkaz Agátě (34)?

Nechal si cestu od srdce k zápěstí vytetovat symbolicky zrovna v době, kdy se mu hroutí vztah s dlouholetou láskou?

Těžko říct, co má devět červených stehů, ze kterých vede dlouhá červená čára, znamenat. Komentující pod příspěvkem tetovacího salónu už nyní spekulují. "To je dost zajímavé tetování… výtvarné srdce nebo že by rána a… vyčištěné srdce… A pak cesta za vrchol hor ke své hvězdě!? ", tipuje jedna z komentujících. "Přes překážky ke hvězdám? ", odhaduje další.

Význam záhadného Jakubova tetování se snad brzy dozvíme.

Související články

Další články