Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tajemný muž po boku Anny Kadeřávkové z Ulice: Nový kluk, nebo kamarád s výhodami?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 55 fotografií
nová láska?
Je to přibližně čtrnáct dnů, kdy s Annou Kadeřávkovou (21) nevydržel další partner. Skladatel Daniel Barták (37) ji poslal k šípku, když zřejmě došlo k názorovým neshodám ohledně partnerství. Herečka ze seriálové Ulice dlouho slzy neotírala... Naopak se pochlubila snímkem s novým mužem, na něhož se její fanoušci značně dotazují, jestli jde o nového partnera.

Jestli existuje někdo, kdo se po rozchodech nehroutí, tak jde rozhodně o Annu Kadeřávkovou. Po rozchodu s Johanem Mádrem si našla nového partnera, skladatele Daniela Bartáka, jejich láska vydržela ale jen čtvrt roku. A ani teď Anna nezalévá žal vínem a neotírá slzy do kapesníku.

Naopak si vyrazila s neznámým mužem na parádní výlet do hor a snímek s ním umístila na svůj Instagram. Okamžitě jí pod fotografii začali psát její skalní fanoušci, zda jde o nového kluka. Anička na množství zvědavých dotazů strategicky neodpověděla a nechává vše záhadou.

Nejspíš jde o kamaráda. Ale jak se už v minulosti u herečky ukázalo, kamarád taky rád… Kdo ví, třeba z toho vznikne nový vážný vztah. Otázkou je, jestli to tentokrát herečce, o které se mluví jako o pyšné princezně, vydrží…

Související články

Další články