Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tajemný muž bez paměti se začal rozpomínat na svou minulost! Byl snad tajným agentem?

Tajemný muž je podle testů DNA šestatřicetiletý Čech.

Muž, kterého s četnými zraněními nalezla před Vánoci norská policie uprostřed Osla, se konečně začíná rozpomínat na svůj předchozí život.

Fakt, že se jedná o Čecha, potvrdily testy DNA a nyní i jeho telefonát domů. Muž, který přijal prozatímní jméno „John Smith“, údajně několik hodin hovořil se svými rodiči a začalo mu svítat.

Kromě záblesků vzpomínek se mu dokonale začal vracet i jeho rodný jazyk, i když doposud hovořil pouze anglicky.

Od svého otce se „nalezenec“ mimo jiné dozvěděl, že pracoval jako počítačový a ekonomický odborník, zároveň byl konzultantem české policie. V době svého odjezdu do ciziny prý pracoval na nějakém velkém případu.

Smith by se nyní rád vrátil do Česka a pořídil si znovu všechny doklady. Obává se ale útočníků, kteří údajně stojí za jeho psychickým stavem. Opakovaně policii sdělil, že byl zdrogován a sexuálně napaden. A Česko prý v současné chvíli nevnímá jako bezpečnou zemi.

Policisté nyní začnou podrobněji vyšetřovat, co se s nalezencem stalo. Předpokládá se ale, že se skutečně stal obětí brutálního trestného činu.

Související články

Další články