Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tajemný mstitel z Instagramu boří mýty o dokonalosti celebrit: Další nálož hvězdiček, kterým pomáhá retuš

+ Dalších 44 fotografií
GALERIE
Před časem jsme vás informovali o tom, že neznámý instagramový mstitel odhaluje pravou tvář celebrit, které se na první pohled tváří jako dokonalé bytosti, ale k perfektnímu vzhledu si dopomáhají retuší. Nyní se objevily další fotky známých lidí, mezi kterými nechybí ani youtubeři.

Je až komické, kolik sil vkládají do upravování fotek známé české osobnosti. Pro mnoho z nich je Instagram místem, kde se nedokonalost nenosí a všechno musí být naprosto perfektní. I v dnešní době se překvapivě najde spousta lidí, kteří tomu opravdu věří.

Na sociální síti se ale objevil tajemný účet pod názvem Instaprovar, který ukazuje pravou tvář celebrit. Na paškál si vzal například komickou postavičku a modelku Markétu Galuszkovou, která se ráda prezentuje jako playmate a modelka.

Kritickému oku majitele účtu neunikla ani Kazmova (33) holka Andrea Kalousová, která si své tělo v plavkách ráda upravuje, i když je půvabná. Nyní upozornil na další hvězdičku a tentokrát ze světa YouTube, jistou Sweetiemarket.

Na svém účtu má přes dvě stě tisíc sledujících a z jejích fotek je evidentní, že jejich úpravou se nebojí strávit hodiny.

Mohlo by vás zajímat

Další články