Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tajemný lovec slavných krásek Ladislav Bisenius: Za pašování drog seděl 10 let

Ladislav Bisenius je nový partner youtuberky Týnuš Třešničkové.
Zdroj: Archiv Ladislav Bisenius
+ Další 2 fotografie
Ladislav Bisenius

Poté, co byla Agáta Hanychová (35) spatřena ve společnosti podnikatele Ladislava Bisenia (43), začali lidé v Česku hledat, kdo vlastně bývalý přítel Týnuš Třešničkové (25) je. Skutečnost je taková, že nejde o žádného beránka. Bisenius si totiž v minulosti odseděl deset let za pašování drog...

Ladislav Bisenius se prezentuje jako úspěšný podnikatel, který se rád chlubí nablýskanými auty. Na Instagramu. Podle některých zdrojů je ale realita jiná, auta jsou prý jen půjčená a Biseniova image má být jen naleštěná Potěmkinova vesnice.

Kokain pašovali v žaludku

Bývalý přítel influencerky Týnuš Třešničkové, se kterou se bouřlivě rozešel a nezapomněl na ní nakydat tunu špíny, má zároveň velice barvitou minulost. Byl totiž jedním ze členů gangu, který pašoval drogy z Holandska do Česka.

Biseniova účast v organizovaném zločinu se provalila poté, co celníci na česko-německých hranicích zadrželi dva kurýry, kteří měli v žaludku 66 ampulí kokainu. Jelikož zadržení hříšníci chtěli spolupracovat, práskli i ostatní členy gangu, včetně zmiňovaného podnikatele.

Trest si odseděl

V roce 2005 následoval soud, od kterého si pašeráci včetně vedení gangu odnesli vysoké tresty. Hlavní dva organizátoři Elemír Slepčík a Vlastimil Havlíček obdrželi shodně dvanáctiletý trest, Bisenius pak putoval za mříže na deset let. Jeden z členů gangu, původem z Nigérie, byl souzen v nepřítomnosti a dostal jedenáct let. Dva pašeráci si odnesli čtyřleté tresty.

Bisenius si trest odseděl celý, čím přesně se ale živí po návratu na svobodu, není úplně jasné. Co se týče podnikatelské činnosti, v rejstříku podnikatelských činností má uvedeno, že se věnuje stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních. Údaj je ale z roku 2002 a těžko tak říct, čemu přesně se věnuje dnes...Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy