Redakce eXtra.cz se Kazmy zeptala, co mají s Kajínkem v plánu. A bavič byl tajemný, že hrad v Karpatech je jen slabým odvárkem tajemnosti. „V tuhle chvíli vám nic nemohu říct. S Jiřím Kajínkem jsem skutečně v kontaktu, ale nemohu na něj nikomu dát telefonní číslo. Pokud něco spolu uděláme, určitě se to všichni dozví,“ byla slova Kazmy, který před několika dny odhalil, jak se mu podařilo napálit štáb pořadu Prostřeno.

Co dvojice Kazma – Kajínek chystá, bude nejspíš pořádné překvápko. Ovšem je tu ještě malá překážka, se kterou možná ani jeden z nich nepočítá. Po Kajínkovi jde investigativní novinář Josef Klíma, který včera ve své reportáži odhalil nové svědectví a sám uvedl, že začal pochybovat o Kajínkově nevině. „Pochyboval jsem o jeho vině, teď s novými fakty začínám pochybovat o jeho nevině,“ řekl eXtra.cz Klíma, který bude zítra ve 14:00 hostem LIVE STREAMU v naší redakci!.

Sám Klíma se aktuálně pokouší sehnat kontakt na Kajínka. Má totiž mnoho nových faktů, které s ním chce osobně probrat. Kajínkovi tak hrozí, že se národ dozví, jak to před více než 20 lety opravdu bylo a zda jeho odsouzení na doživotí nebylo jen účelové, ale spravedlivé…