Kate Middleton je jednou z nejostřeji sledovaných osob světa. Manželka prince Williama s největší pravděpodobností jednoho dne bude sedět na trůnu po jeho boku. Zvlášť v posledních dnech je v hledáčku všemožných slídilů, protože se vášnivě spekuluje o jejím údajném čtvrtém těhotenství.

Ale co její rodina? O tu se kromě Pippy Middleton (34), jejíž zadeček na svatbě v roce 2011 upoutal snad větší pozornost než nevěsta s ženichem, nikdy příliš nestaral. Až teď o sobě dal vědět vévodčin bratr James William Middleton (31), o jehož existenci dosud neměla řada lidí ani tušení.

K zahlédnutí byl na několika královských akcích, jenže nikdo nevěděl, kdo to vlastně je. Až teď světová média postřehla, že James je velký štramák a začala se o něj zajímat. Není divu, že o něm nic nevíme. Vždyť stejně jako ostatní Middletonové nemá Facebook, Instagram ani Twitter. Jako by nebyl!

Mladší brácha Kate a Pippy je tak ale šťastný, žije si spokojený život v ústraní. Je majitelem hned několika firem, které vyrábějí sladkosti, takže o peníze stejně jako jeho dvě sestřičky nouzi rozhodně nemá. Uvidíme, zda se teď bude na veřejnosti ukazovat častěji!