Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tajemné polovičky, které si hvězdy Ulice hýčkají doma: Fešný vousáč, rapper nebo krásná zrzečka

Partneři hvězd seriálu Ulice: Patricie Pagáčová i Anna Kadeřávková mají doma sympaťáky
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
ulice

Nekonečným seriálem Ulice prošly za patnáct let natáčení tisíce herců, z nichž se někteří okamžitě stali miláčky diváků. Málokdo z lidí ale ví, kdo stojí po boku hvězd z Ulice v reálném životě. Podívejme se nyní na životní partnery oblíbených postav Roziny Maléřové, Terezy Jordánové nebo jejího bratra Matěje Jordána. 

Tibor Pagáč

Velký sympaťák Tibor Pagáč je známý především jako manžel oblíbené herečky Patricie Pagáčové, která dlouhá léta hrála jednu z hlavních rolí v Ulici.

Přitom je partner těhotné Patricie velmi schopný. Pracoval jako event manager hudební televize Óčko, později pak zastával pozici dramaturga webu Seznam.cz. V lednu 2021 se stal dramaturgem FTV Prima.

Herečka začala randit s pohledným dramaturgem v roce 2018, a pak to šlo ráz na ráz. V lednu 2019 se zasnoubili a v červnu téhož roku se brali. Svatební obřad se konal velmi netradičně v lese.

Po svatbě se začalo okamžitě spekulovat, kdy bude Patricie těhotná, a neustále na toto téma padaly dotazy, kterých měla pak herečka už plné zuby, a není se čemu divit.

"Až to přijde, tak to přijde," nechala se slyšet v jednom z rozhovorů pro eXtra.cz. A světe div se, ono to skutečně nakonec přišlo.

V únoru 2021 Patricie na sociálních sítích oznámila, že čekají s Tiborem svého prvního potomka, a připojila rozkošnou fotku s rostoucím bříškem.

Dominika Doležalová

Jakub Štáfek je vedle Patricie Pagáčové jednou z největších hvězd seriálu Ulice, ale stejně jako jeho herecká kolegyně v něm momentálně nepůsobí.

Zato se mu velmi daří v soukromém životě. Jakubovi se podařilo pěkně dlouhou dobu tajit vztah s krásnou zrzečkou Dominikou Doležalovou, se kterou se seznámil někdy na přelomu let 2017 a 2018.

V té době Dominika totiž dělala maskérku v seriálu Specialisté, ve kterém Jakub hrál jednu z hlavních rolí. Na place to mezi nimi údajně pořádně jiskřilo, ale Jakub ji chtěl držet mimo svě šoubyznysu.

"Je mi jasný, že jednou mě někdo asi nafotí, ale necítím, že bych o své přítelkyni chtěl lidem vyprávět," nechal se na podzim slyšet herec.

V létě roku 2020 se pár v Africe zasnoubil a ve stejný čas oznámili i těhotenství. Nedávno přivítali na svět svou prvorozenou dceru Olívii a prožívají společně jedno z nejkrásnějších životních období.


Ján Strapec alias Strapo

Anna Kadeřávková sice nastoupila do rozjetého vlaku Ulice až po letech, ale jako stydlivá Rozina se uchytila perfektně. Díky nekonečnému seriálu se dostala do povědomí lidí a vytvořila si na sociálních sítích soildní základnu fanoušků.

Dlouhých 2,5 roku randila s Johanem Mádrem a platili za jeden z nejhezčích párů. Jak to ale bývá, po téměř třech letech se konal rozchod.

Zanedlouho po rozchodu se začalo spekulovat, zda nemá Anna nového chlapa. Herečka se snažila tajit svou lásku, ale nakonec se to stejně prasklo.

Anna začala randit se slovenským rapperem Strapem, se kterým se seznámila na natáčení pohádky. Společně si vybudovali hnízdečko lásky v Bratislavě a vypadá to, že jim to pěkně klape. Tak snad to vydrží!Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy