Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tajemné dusno ve StarDance: Po Babčákové přišla s podivným vzkazem Hlaváčková

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a její taneční partner Michal Necpál.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
stardance

Herečka Simona Babčáková (48) vypadla z tanečního pořadu StarDance za nejasných okolností. Po dvou absencích ve StarDance na svých sociálních sítích uvedla, že "žijeme ve složitých časech", čímž nevyvrátila spekulace, že byl důvodem pozitivní test na covid. Nyní s podivným prohlášením přišla i Andrea Sestini Hlaváčková (35).

"Myslím, že pro vás budu mít dnes večer nějaké bližší info k tomu, co se za posledních čtyřiadvacet hodin děje, ale musím říct, že mi to nedá to s vámi nesdílet," uvedla na úvod na svých sociálních sítích hvězda StarDance, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s tím, že se její fanoušci brzy dozvědí podrobnější informace.

"Ale myslím si, že jestli měl někdo dojem, že toho je na mě dost, tak je toho víc a bude toho víc. Je to strašný masakr. Já vůbec nevím, proč se ještě pořád směju, protože tohle je k pláčí. Vše se brzy dozvíte,"sdělila se slzami na krajíčku.

Andrea se také svěřila, že jí náročnou situaci neulehčuje ani její dcera, která leží doma s nemocí. "PS: Bibinátor má streptokoka, já díky bohu ne. Však matky pochopí, že týden bez školky, v klidovém režimu domova, se úplně neslučuje s mým aktuálním programem," dodala.

Podivné prohlášení Simony Babčákové

S podivným prohlášením Andrea přišla pouhý den poté, co jako v hádankách promluvila o svém nejasném vyřazení ze StarDance herečka Simona Babčáková. Přitom se ještě před vyřazením připravovala na další taneční večer, kde se však nakonec neobjevila. Fanoušci spekulovali, zda její vyřazení nesouvisí s tím, že není očkovaná proti koronaviru. Dalším důvodem k vyřazení měly být dvě absence na tanečním parketu.

"Přátelé! Žijeme ve složitých časech. Nejpodstatnější se mi zdá udržet lásku v srdci, a tak vás s Martinem Prágrem ujišťujeme, že jsme v pořádku a stále jsme spolu v kontaktu. Nelze nic plánovat, a tak pro vás, kteří chcete přijít i na jiné myšlenky, mám doporučení na rozhovor se mnou v časopise Téma. Berte to jako mé mediální vyjádření," napsala Simona záhadně.


Související články

Další články