Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tajemné díry a tekoucí beton! Tyhle fotky napoví, jaký byl Ota S. pracant, než se oběsil! Policie zoufale hledá Míšu (12) a nemá žádnou stopu

+ Dalších 43 fotografií
Věděl Ota S., kam zmizela dvanáctiletá Michaela Patricie Muzikářová? Policie věří, že klíč k celému případu představuje osoba Oty S. Muž toho ale kriminalistům mnoho nesdělí, protože spáchal sebevraždu. Co kriminalisté najdou na jeho Facebooku?

Policie dál zoufale pátrá po zmizelé Michaele Patricii Muzikářové. Dívka je pohřešovaná více než tři týdny. Zdálo se, že klíčem k celému případu je přítel její mámy Ota S. Jenže tento muž se oběsil. Kriminalistům toho už moc nesdělí.

Zásadní otázkou nyní je, zda Ota S. o zmizení dvanáctileté dívky něco skutečně věděl a vzal si to s sebou do hrobu. Kriminalisté nyní zkoumají jeho auto a také Facebook. V autě by mohlo být něco, co doloží, že Míša v autě seděla. A na Facebooku je plno zajímavých fotek.

Kriminalisté se bohužel domnívají, že Míša mohla zemřít. Hledají její tělo, ale pátrání komplikuje zima a zmrzlá půda. "Počasí je proti nám. Pokud tělo leží někde v přírodě, je vysoce pravděpodobné, že ho najdeme, až když sníh roztaje," uvedl pro TV Nova šéf ústeckých kriminalistů Martin Charvát.

Otázkou je, zda vůbec ale někdy Míšu někdo najde. Možností, kam ji mohl únosce schovat, jsou stovky...

Související články

Další články