Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tajemné 13. znamení horoskopu se představuje: Kdo z vás se narodil jako nebezpečný HADONOŠ?

Toto je 13. znamení zvěrokruhu.
Zdroj: wikipedia.org
Každý si myslí, že znamení zvěrokruhu je 12. Jenže někdy se k nim přidává znamení třinácté – tajemný Hadonoš. Co je zač? Rozhodně to není jednoduchý tvor.

Souhvězdí Hadonoše se nachází na nebeském rovníku, proto je alespoň jeho část viditelná ze všech míst na světě. V období od 29. listopadu do 17. prosince se zde nachází Slunce. Souhvězdí Hadonoše je tak 13. znamením zvěrokruhu (podle klasického horoskopu toto období připadá do souhvězdí Štíra).

Hadonoš (Ophiuchus) je tak období mezi Střelcem a Štírem. Období mezi 29. listopadem a 17. prosincem trvá 19 dnů.

V tomto období se narodili herečka Lucy Liu, spisovatel Mark Twain, herec Morgan Freeman, zpěvačka Sinéad O’Connor nebo autor Podivného případu Dr. Jekylla a pana Hyda Robert Louis Stevenson.

U něho se můžeme na chvíli zastavit. Popsal případ člověka, který trpí schizofrenií. A nevyrovnaní jsou také lidé narození ve znamení Hadonoše. Jsou to lidé, kteří berou všechno, nebo nic. Jdou vždy na ostří nože a nikdy nejsou spokojeni. Je to taková kombinace Střelce a Štíra – pálí od boku a pálí hodně jedovatě.

Člověk se může cítit jako Střelec a nebo jako Štír. Pak v něm ale něco přepne a vyleze na povrch Hadonoš. V podstatě mění podstatu své osobnosti – přesně jak to popsal Stevenson v románu Podivuhodný případ Dr. Jekylla a pana Hyda.

Hadonoši nenávidí průměr a klid. Jsou neustále v pohybu a neustále v akci. Někdy štípnou jen proto, protože už dlouho byl klid a je třeba, aby se zase něco dělo. Jsou ztělesněním extrému a neumí se ovládat. Nebo to umí, ale dělat to nebudou. Nesnáší stereotyp a pravidla.

Často vedou několik životů naráz – mají přátele, mezi kterými přepínají. Někdy také mají dvě rodiny, které o sobě neví. Jsou to jedovatí egoisté, kteří střílí sliny, jak se jim zachce.

Běda ale, když Hadonoše urazíte nebo mu ublížíte. Šance na nápravu neexistují. Hadonoš vás ze života škrtne a spálí za vámi mosty. Pokud pro Hadonoše něco skončí, tak je to na věky. Hadonoš je prostě jedovatý schizofrenik, který si vystřelí, když se mu chce, ale běda, když by někdo ublížil jemu.

Související články

Další články