Charlotte je dítě štěstěny, a to nejen proto, že se narodila se všemi benefity královského dítěte. Podle genetických předpokladů zdědí po rodičích a předcích to nejlepší, co mohla. Husté tmavé vlasy své matky, krásný úsměv zesnulé babičky Diany, laskavou tvář otce Williama. Nejenže bude v dospělosti krásná, i její osud vypadá jaksi růžově.

Princezna se narodila 2. května 2015 v 8:34 a my jsme se zeptali numeroložky, co tato čísla narození v tento konkrétní den znamenají pro její budoucnost. Osudové číslo Charlotte Elizabeth Diany je šest (vnikne součtem všech číslic data narození a všech čísel času narození). A zdá se, že lepší termín pro narození si pro ni příroda nalézt nemohla. Pokud se Charlotte, čtvrtá v pořadí na královský trůn, dostane jednou ke kralování, Britové se mají na co těšit.

„I když bude oddána své rodině, společnosti i povinnostem, nikdo jí nezabrání v boření zastaralých systémů či přeměně světa,“ uvedla pro eXtra zkušená numeroložka Lenka Lippertová Suchardová. Ale její postavení v královské rodině nebude jednoduché. Bude muset bojovat a překonávat překážky, než si vydobude slávu, ale hlavně moc a vládu. Znamená to snad, že budeme v budoucnu svědky ostrého mocenského boje mezi ní a bratrem Georgem, který má na britský trůn nárok dřív než ona?

Mrcha ovšem Charlotte nebude, nebude to mít zapotřebí, protože jak ji někdo pozná, okamžitě si ji zamiluje. Osudové životní číslo 6 princezně podle kartářky předurčuje, že bude velmi bystrá, citlivá, milující, otevřená, zábavná, s velkým osobním kouzlem, ale vždy si zachová určitý odstup. Aby také ne. Královské dítě s paparazzi v patách si nemůže dovolit výstřelky ani přešlapy, protože nekompromisní společnost u dvora by ji semlela.

Kvůli společenskému postavení ovšem bude často bezradná. Na jednu stranu bude toužit po klidu domova, po rodinném modelu Kate a Williama. Její druhá část však bude toužit po svobodě, dobrodružství, risku a divokých vztazích. Její chování se bude nápadně podobat Harrymu, který si z královské etikety moc nedělá a umí to roztočit jako normální smrtelník.

Nicméně až se Charlotte vybouří, projeví se její „tvůrčí schopnosti a smysl pro obchod, estetiku a umění uplatní ve prospěch lidstva“. Pokud si něco umane, díky své mimořádně silné osobnosti dokáže vše. Ve stínu svého staršího bratra stát nikdy nebude. Uvidíme však, jestli to bude stačit na to, aby jednou usedla na královský trůn a Británie jí padla k nohám.