Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tajemná Ukrajinka Majka Spirita: Čtyři měsíce po porodu má postavu jako lusk

Zdroj: Archi Majk Spirit / Archiv Maria Dušička / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Kráska dne
Pouhé čtyři měsíce po porodu má už partnerka Majka Spirita, ukrajinská modelka Maria Dušička, svou šťavnatou postavu zpět a pár nestačí sdílet Mášiny sexy plážové fotky a videa v plavkách na svých sociálních sítích.

Ukrajinská kráska Masha Dušička se se svou rodinou aktuálně sluní v Dubaji, kde působí také jako modelka. Čtyři měsíce po porodu dcerky Arii se opět chlubí postavou jako lusk a hrdě ji vystavuje na Instagramu. Jejími videi v plavkách zásobuje fanoušky i samotný Majk Spirit (36). „Já a dieta nejdeme moc dobře dohromady. Řekla bych, že jsem podědila dobré geny,“ nechala se slyšet Maria. Prozradila ale, že během těhotenství třeba vůbec nejedla maso. Od roku 2019 je totiž vegetariánkou. Se svou postavou byla spokojena už měsíc po porodu, dnes má dokonce o 1,5 kila méně, než když přišla do jiného stavu.

Masha vyrazila i do místního kadeřnictví, kde si nechala razantně zkrátit účes. Pochvalovala si, že ji stříhali v nejlepším salonu ve městě a celý proces fanouškům samozřejmě ihned zvěčnila pomocí selfíček. Dlouhé vlasy podle ní vypadají příliš obyčejně. Dubaj pak nadšeně označila za svoje město. Na malou Ariu mluví pouze rusky. Milovnice restaurací také přiznala, že denně rozhodně nevaří. „Vždy jsem si myslela, že budu mít dvě až tři děti,“ svěřila se 177 centimetrů vysoká gazela na Instagramu. „Od té doby, co se narodila Aria, si ale neumím představit, že bych měla další dítě,“ dodala.

Drsný rapper se stal v říjnu otcem a změnil se mu tak celý jeho život. „Jediné, co chci, je vychovat tě tak, aby démoni ostatních lidí nedosáhli na tvoji spirit,“ vzkázal dcerce pod společným fotem starostlivý tatínek.

Související články

Další články