Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajemná svatá nymfomanka Marie z dávných dob: Svatozář rozhodně neměla!

Tajemná svatá nymfomanka Marie z dávných dob: Svatozář rozhodně neměla!
Zdroj: pinterest
Kdo by si pomyslel, že tělesná rozkoš byla v minulých dobách v ústraní, tak ten se šeredně plete. Byla to vcelku oblíbená věc (přeci jen nebyl internet), a to hlavně pro krásnou nymfomanku, která se narodila kolem roku 344. Již ve 12 letech si začala užívat, jak jen chtěla. Později dokonce nabízela své tělo jako prostitutka. Jedna z prvních slavných žen lehkých mravů, která v sobě skrývá mnohá tajemství. Kdo je tato záhadná osoba z dob minulých?

V roce 344 se v Egyptě narodilo velmi krásné děvče, které vyrostlo v půvabnou mladou dámu. Říkalo se jí Marie Byla však zvláštní v tom, že od doby dospívání měla abnormálně ráda sex

Svou první milostnou zkušenost si Marie odbyla již ve 12 letech. Od té doby ji vášeň doslova pohltila a vyžadovala ji neustále. Když ji rodiče chtěli provdat, vzpírala se a utekla. Chtěla si totiž plnými doušky užívat tajemství svého těla.

Vystřídala nespočet mužů. Když však zjistila, že by z toho mohla i něco vytřískat, přestala se nabízet jen tak. Stala se prostitutkou Její sexuální chuť byla však tak neukojitelná, že jí nikdo nestačil. Jako by snad byla posedlá ďáblem.

O sedmnáct let později už je na ní pracovní nasazení sice vidět, ale chuť do práce ji neopouští. V roce 374 se doslechne o velké pouti do Jeruzaléma, na kterou se vydávají stovky alexandrijských poutníků. To pro ni představuje dostatečný přísun mužů. Rozhodne se tedy vyrazit s nimi jako lehká dívka.

V Jeruzalémě se však všechno vymkne kontrole a Marii nepustí do posvátného chrámu, protože je děvka. Podle jiných zdrojů jí ve vstupu do chrámu zabránila neznámá síla a zjevila se jí Svatá Marie. Každopádně to Marii donutilo potlačit svůj chtíč. Ze dne na den se z ní stala duchovně založená žena. Vyměnila svou sexuální posedlost za tu náboženskou.

Marie vycítila, že musí napravit své hříchy, a tak se následně vydala sama do pouště, aby se očistila. Jedla jen to, co našla. Po pár letech už nebyla tak krásná a žádný muž by si o ni ani kolo neopřel. Z Marie se tak stává vyhublá blouznící stařena V poušti strávila přes 48 let života.

Jednoho dne ji našel na kost vyhublou mnich Zosimus, kterému pak pověděla celý svůj životní příběh. Dnes je Marie považována za svatou a je patronkou kajícnosti. Marie Egyptská je symbolem toho, že i hřích se dá očistit...

Související články

Další články